آشنایی با برند های معروف پروتز در دنیا

ما همه چیز را درباره بهترین روش های خوش فرم و بزرگ کردن سینه ، یعنی پروتز سینه ، لیفت سینه و تزریق چربی ، در اختیار شما قرار می دهیم. از روش های خانگی بزرگ کردن سایز سینه گرفته ، تا روش های دائمی تری چون بزرگ کردن سینه با تزریق چربی و پروتز سینه ، همه و همه راه هایی به منظور افزایش سایز سینه ها در خانم هایی است ، که به سبب کوچک بودن سایز سینه هایشان اعتماد به نفس خود را از دست داده اند و به دنبال راهی ، برای تحقق بخشیدن به رویای افزایش سایز سینه خود هستند.

پستانها تا حدودی ورم کرده و ممكن است حتي کبود شوند. پروتزهای آب نمکی یا سالین همان طور که مشخص است از آب و نمک استریل پر شدهاند. اگر پنج سال از عمل جراحی گذشته باشد، معمولا عرضه شیر یا همان شیرآوری بهتر است.

بنابراین قبل از مراجعه سعی کنید با بیماران قبلی دکتر رابطه برقرار کنید و از آن ها در مورد نحوه عملکرد دکتر سوال بپرسید. برای اینکه فرد بتواند بهترین تصمیم را در رابطه با نوع، سایز و … کسانی که تصمیم خود را برای انجام جراحی پروتز سینه گرفتهاند دوست دارند تا به طور دقیق از هزینه انجام آن مطلع شوند. برای مشاهده نتیجه نهایی باید حدود ۱ تا ۳ ماه صبر کنید. مدت زمان دوره نقاهت در هر شخصی متفاوت بوده و به طور میانگین چیزی در حدود ۲ تا ۳ ماه است. آن چه اهمیت دارد این است که بیمار تمامی داروهای مصرفی خود را به پزشک اطلاع دهد تا در صورت لزوم، داروی مصرفی جدید جایگزین شود.

جواب این سوال بستگی به میزان مهارت جراح دارد اما باید گفت که بله می توان به صورت همزمان انجام داد. البته اگر افتادگی سینه شما زیاد است می توانید در کنار این جراحی عمل لیفت سینه هم انجام دهید. در این مقاله قصد داریم، صفر تا صد جراحی پروتز سینه در راز جراحی ، را با شما خوانندگان عزیز در میان بگذاریم. دکتر شیرنگی یکی از بهترینهای ایران در حوزه انجام جراحی پروتز سینه است چرا که با داشتن تخصص و تجربه کافی در این زمینه نهایت سعی خود را میکند تا افراد را به نتیجه ایدهآل خود با کمترین عارضه جانبی و دردسر برساند.

کاهش وزن شدید ، شیردهی ، سوء تغذیه ، سرطان ( جراحی ماستکتومی یا برداشتن بافت سرطانی سینه ها ) و عوامل مادرزادی ، از جمله دلایلی هستند که سبب می شوند ، که فرد از اندازه و ظاهر سینه های خود رضایت کافی را نداشته باشد. اگر سینه های کوچکی دارید ، یا به سبب سرطان سینه، تمام یا بخشی از سینه های خود را از دست داده اید، یا به هر دلیلی از سایز سینه های خود رضایت کافی نداشته و تمایل دارید، سینه های بزرگتر و خوش فرم تری داشته باشید، به هیچ عنوان ادامه مقاله را از دست ندهید.

در این روش جراح و متخصص پلاستیک و زیبایی ، از طریق جایگذاری پروتز سینه یا ایمپلنت ها ، در زیر بافت یا عضله سینه ، سبب افزایش سایز سینه و خوش فرم شدن آن ، می شود. بعد از آن میتوان به نتیجه نهایی و دلخواه خود از این عمل زیبایی رسید. از آنجایی که پروتز پستان جز عملهای تهاجمی زیبایی به شمار میآید سوالی که ذهن داوطلبان انجام آن را به خود درگیر میکند این است که آیا پروتز سینه عوارض دارد یا نه؟ اینکه کدام روش برای فرد متقاضی ترجیح مناسبتر است، باید بعد از انجام بررسیهای لازم توسط پزشک متخصص زیبایی اعلام گردد.

اما در کنار این موضوع نباید رعایت نکات مراقبتی لازم بعد از عمل پروتز سینه را نادیده گرفت چرا که بدون رعایت این موارد نمیتوان انتظار رسیدن به نتیجه دلخواه بعد از عمل را داشت. در درجه اول باید آزمایش خون انجام شده و در صورتی که بیماری زمینهای یا بیماری خاصی دارید موضوع را به متخصص اطلاع دهید. افرادی که می خواهند از پروتزهای مموری منتور استفاده نمایند حداقل سن 22 سال را باید داشته باشند .برای استفاده از پروتز آب نمکی منتور نیز حداقل سن فرد باید 22 سال باشد. جراحی با پروتز سینه آب نمکی نیاز به برش ، هزینه و معاینه و مراقبت کمتر دارد و در عوض این پروتزها غیر طبیعیتر به نظر میرسند و احتمال خالی شدن خود به خودی آنها و چین خوردگی سینه وجود دارد.

احتمال پاره شدن، تخریب و چروک پروتزهای آب و نمکی بیشتر است. از جمله این روشها میتوان به قرار دادن پروتزهای سیلیکونی در سینه یا استفاده از چربی خود بدن فرد اشاره کرد. در خصوص جراحی پروتز سینه و بزرگ کردن سایز سینه ها باید اشاره داشت ، اگرچه سینه ها در افزایش جذابیت بانوان نقش بسزایی دارند ؛ اما بیش از اندازه بزرگ شدن سینه نیز مورد پسند نمی باشد و بهتر است سایز سینه ، متناسب با سایر اجزای اندام باشد. شاید داشتن سینه های گرد و خوش فرم در گذشته یک آرزو و رویا بود که به بخت و اقبال شما بستگی داشت که در چه خانواده و با چه شرایط فیزیکی متولد می شوید، اما امروزه با انجام یک جراحی معمول با استفاده از پروتز می توانید به سایز و حجم دلخواه از سینه های خود برسید.

افرادی که دارای سینه های بزرگ و خوش فرم هستند. آیا دارای بیماری زمینه ای هستید؟ آیا جراحی پروتز سینه مانع از شیر دهی نمی شود؟ در نتیجه شیردهی، به طور طبیعی سینه ها کشش یافته و دچار افتادگی می شوند. اکثر پروتزهایی که امروزه در مطب ها به کار گرفته می شود، از جنس سلیکونی است که به بافت های سینه هیچ گونه فشاری وارد نمی کند و در صورتی که تحت هر شرایطی بترکد( با وارد شدن ضربه بسیار سنگین) هیچ گونه آسیبی به بافت های سالم و یا غدد شیری وارد نمی کند و مواد آن منتشر نمی شود.

به جراحی زیبایی که با هدف بزرگ کردن سینه انجام میشود، پروتز دائمی سینه گفته میشود. خانم دکتر ناهید نفیسی بیشتر در زمینه درمان سرطان پستان و جراحی های زیبایی سینه همانند کوچک کردن و بزرگ کردن سایز سینه فعالیت داشتند . بر اساس باور دکتر برنا فرازمند، جامعه امروز باید آگاه شود! 1. اصلاح مدل خوابیدن به طوری که نباید چندین هفته بعد از انجام عمل سینه بر روی شکم و پهلو خوابید. این جراحی در مواردی که شخص بر اثر کاهش وزن و یا زایمان های مکرر دچار افتادگی پوست است و چربی های اضافه در اطراف شکم باعث شل شدن شکم شده باشد، انجام می شود.

دیدگاهتان را بنویسید