از پشت پلک است

براش های آرایشی در داشتن آرایشی تمیز و حرفهای بسیار اهمیت دارند و باید بهدرستی استفاده شوند. ابروها نقش بسیار مهمی در افزایش زیبایی چشم دارند. این کار یک تغییر رنگ ملایم از تیره به روشن را در اطراف چشمتان ایجاد می کند و حالت طبیعی و زیبایی را به آرایشتان می بخشد. ANGIE HARMON از رنگ های رنگین کمان استفاده کرده است، این میکاپ مشکلی ندارد، زیرا رنگ ها ملایم، متالیک و به خوبی محو شده اند.

افرادی که در کشیدن خط چشم زیاد مهارت ندارند می توانند با استفاده از خط چشم ماژیکی به راحتی و بدون هیچ گونه مشکلی خط چشم هایی یکسان و خوش فرم بکشند. مدت زمان زیادی است که این مورد تبدیل به یک گرایش استاندارد در طراحی شده است و درخشانندگی را به ابرو و چشم و میکاپ به طور کلی می بخشد.

در قسمت پلک زیر چشم، بهتر است یک خط نازک با مداد نرم و کم رنگ روی خط رویش مژه ها بکشید. استفاده از سایه های چشم در پشت پلک یا زیر مژه های پایینی، چشم ها را گیرا و خیره کننده جلوه می دهد.

مهم نیست آرایش چشمهای شما چقدر خیره کننده و پر زرق و برق باشه، یک جفت ابرو مرتب و تمیز، میتونه فورا چهره و چشمهای شما رو جذابتر و زیباتر نشون بده. به فراخور موقعیت می توانید از انواع ریمل حجم دهنده، فر کننده، بلند کننده مژه ها و… به طور متوسط تاریخ انقضایی که برای سایه چشم در نظر گرفته شده است 18 تا 24 ماه می باشد.

در چشمهای درشت برای اجرای آرایش و سایه چشم ابتدا روشنترین رنگ را در تناژ مورد نظر انتخاب کنید و تا روی استخوان پلک را سایه بزنید. اندکی حالت شاینی روی پلک ها وجود دارد و سایه تیره تر دقیقا نزدیک به خط مژه می باشد.

SMUDGING BRUSH: این براش کوتاه و موهای گردی دارد که سایه را یک دست می کند، مخصوصا آن قسمتی که به خط مژه ها بسیار نزدیک است. سایه پایین چشم هم از کنار خط مژه پایینی زده می شود و به سمت بالا محو می شود. من حدس می زنم که محو کردن یک مسئله بزرگی برای این سلبریتی باشد، زیرا خط لب او نیز به توجه بیشتری نیز دارد.

اکنون لازم است که چند ترفند و تکنیک در مورد نحوهی پاک کردن آرایش چشم نیز یاد بگیرید. زدن یک لایه از پرایمر مخصوص چشم، موجب پر شدن خطوط اطراف چشم و ایجاد سطحی صاف و یکدست در پشت پلک ها شده و بافت سایه چشم را نیز طبیعی و تمیز نشان می دهد. به همین دلیل توصیه میشه مقدار کمی سایه چشم درخشان رو بر روی مرکز پلک بزنید تا زیبایی چشمها کامل بشه. چشم ها، مرکز توجه هستند و نحوه آرایش آنها تاثیر بسیار زیادی در زیبایی چهره دارد. آرایش چشم اسموکی و آرایش چشم دودی نیز برای افراد با رنگ چشمان سبزرنگ انتخابی مناسب و ایده آل هستند و در انتها برای جذابیت بیشتر چشم ها نیز می توانید از ریمل استفاده نمایید.

راز زیبایی و جذابیت بیشتر ظاهر خانم ها داشتن چشم هایی درشت و گیرا است بنابراین بهتر است خانم هایی که چشم های آن ها کوچک و ریز است از مدل میکاپ هایی استفاده نمایند که چشم های آن ها بزرگ و بازتر به نظر برسد. در بسیاری از موارد حالت گربه ای یا خط چشم کلاسیک می تواند بیشترین جذابیت را برای چشم ها به ارمغان بیاورد. می توانیم استفاده صحیح از سایه در گوشه داخلی چشم را در چهره KRISTEN STEWART مشاهده کنیم.

و اگر شما تمایل دارید در مجالس و مهمانی ها ظاهرتان جذاب و خاص تر باشد بهتر است از مدل های میکاپ چشم ریز کار شده و مجلسی تر استفاده نمایید. حالا وقت استفاده از سایه شاین و اکلیلی شماست و لازم است از قسمت داخلی تا میانی پلک را به آن آغشته کرده و در نهایت فید کنید.البته بهتر است با استفاده از یک رنگ خنثی مثل خاکستری یا بژ مات زیر بخش سایه اکلیلی را کاور کنید و بعد سایه اکلیلی را روی پلک بزنید. مهم ترین کار قبل از آرایش زیر سازی پلک و اطراف چشم است. توجه داشته باشید که این یکی از نکات مهم در آرایش چشم ریز و همچنین درشت تر نشان دادن آن است.

چون شما نمیخواهید سایهتان در ۳ رنگ جلوه کند. موهای اضافه قسمت زیرین ابرو که به پلک نزدیک هستند را تمیز کنید، با این کار پلک های شما درشت تر نشان داده شده و در نتیجه چشمان شما جلوه بهتری خواهند داشت.

در آرایشهای بسیار ساده تنها از یک رنگ روشن بر روی کل پلک استفاده می شود و درگوشه چشم ها از رنگ بسیار روشن استفاده می شود. در این مرحله باید یک رنگ تیره تر را بر روی رنگ قبلی به همان صورت دنباله دار بزنید، منتها این رنگ سایه باید از رنگ قبلی کمی پایین تر زده شود و کل آن ناحیه قبلی را نپوشاند. این نوع براش برای پخش کردن رنگ ترنزیشن که در استخوان پلک زده میشود ضروری است. در نهایت با استفاده از مداد سفید گوشه داخلی پلک و پلک پایینی را کاملا کاور کنید. ممکن است که کشیدن خط چشم برای شما کار چندان مهمی نباشد و اصلا عادت نداشته باشید که انجام دادن ان را در فرآیند آرایش کردن صورت خود بگنجانید.

در صورت نداشتن روغن نارگیل، میتوانید از روغن زیتون یا روغن بادام هم برای پاک کردن آرایش چشم خود استفاده کنید. بعد از شستن صورتتان میتوانید از مقداری تونر استفاده کنید تا منافذ پوستتان کاملا تمیز و بسته شوند. اگر خواهان چشم هایی زیبا و پوستی شاداب و بدون چروک در اطراف چشم خود می باشید نباید استفاده از کرم دور چشم خود را فراموش کنید. مانند هر آرایش دیگری، در این سبک از آرایش نیز نباید ریمل زدن را از یاد ببرید. موضوع این جا است که سایه چشم شما نباید برای زیبا دیده شدن، خیلی مورد توجه باشد. از ویژگیهای این مدل خط چشم ماژیکی میتوان به این مورد اشاره کرد که خیلی سریع خشک میشود و زیر چشم پخش نمیشود.

5. اگر میخواهید ریمل شما ماندگاری بیشتری داشته باشد، هنگامی که میخواهید برس آن را در بیاورید، آن را جلو عقب نکنید؛ این کار باعث ورود هوا به داخل آن شده و باعث خشک شدن آن میشود. خط چشم مویی با برس ظریف و نازکی که دارد به راحتی خطوطی منظم و همانگ را بر روی چشم شما ایجاد می کند و از ویژگی های بی نظیر خط چشم مویی، خشک شدن سریع، دوام و ماندگاری بالا بدون ریزش و سایه کردن زیر چشم می باشد. استفاده از سایه طلایی بخش جذاب این مدل آرایش چشم است که می توانید به سلیقه خودتان آن را زیادتر یا کمتر کنید.

برای این کار میتوانید از انواع ریملهای پرپشت و بلند کننده مژه استفاده نمایید . اگر به دنبال راه حلی سریع هستید، میتوانید از فر مژه و ریملهای حجم دهنده استفاده کنید. برای درشت تر نشان دادن چشم های ریز در بالای خط مژه پلک بالا، با خط چشم مشکی مایع برای درشت تر نشان دادن چشم ها، خط چشم بکشید.

CHERLY BURKE فضای بسیاری میان ابرو و خط پلک خود دارد، از این رو به این دلیل است که سایه خاکستری را بسیار فراتر برده است. بلکه تنها کافی است تا گوشه های چشمتان را با استفاده از خط چشم کمی تیره کنید.

دیدگاهتان را بنویسید