اگر چاق هستید، مطمئنا آلت کوچکی دارید

در ادامه میخوانید که فواید ماساژ درمانی چیست و چرا توصیه میشود حتماً امتحان کنید. شما به طور منظم دوره های خود را در زمان درستش از دست می دهید و در زمان واقعی پریود نمی شوید این اتفاق ممکن است به طور مرتب رخ دهد و همچنین شما بعد از 2 ماه پریود شوید. اگرچه برخی از مربیان یوگا اعتقاد دارند که وارونگی بدن (هنگامی سر شما به سمت پایین خم شده و پایین تر از سطح قلب قرار می گیرد) در طی دوران قاعدگی خوب نیست، بسیاری از متخصصان پزشکی می گویند این توصیه کمی منسوخ شده و انجام این حرکات در این دوران مشکلی ایجاد نمی کند.

با این حال همه چیز بستگی به پروازهایی دارد که به سمت جزیره میآیند. 6- دستها: دستش را بگیرید، طورى که کف دستها به طرف بالا باشد، و با هر دو شست به مهربانی کف دستش را نوازش کنید ضمن این که بقیه انگشتانتان هم زمان سمت ديگر دستش را نوازش می کند. شما با مشاوره می توانید درخواست خود را بگویید تا متخصص نسبت به درخواست و نوع پوستتاتن برای شما تعداد جلسات را تنظیم کند.

با توجه به شرایط جسمی و واکنش های متفاوت زنان جهت مصرف این گیاه مشورت با یک ماما، گیاه درمانگر، متخصص طبیعت درمانی و … به طور کلی با اصلاح سبک زندگی مثل انجام ورزش منظم میتوان از چاقی جلوگیری کرده و همچنین با شناخت مزاج خود و مصرف غذاهای منطبق با آن، از بروز عوارضی مثل ریزش آب دهان در خواب جلوگیری کرد.

قطعا نحوه غذا خوردن و سبک زندگی او نیاز به تغییر و تحول اساسی دارد. تغییر A-B-C (راه هوایی- تنفس- گردش خون) به C-A-B (گردش خون- راه هوایی- تنفس) میباشد. قلب سریعتر میتپد، عضلات منقبض میشود، فشار خون بالا میرود، تنفس سریعتر و حواس قویتر میشود. رازیانه باعث تقویت چشم میشود، حساسیتهای چشم را از بین میبرد و دارای خواص فراوانی برای کبد، طحال و مثانه است، قاعده آور است، اشتها را زیاد میکند و مغز را فعال و حالت تهوع را برطرف میکند.

در این مقاله که بر اساس اطلاعات بدستآمده از گفتوگوهای مختلف با متخصصان حوزه ASMR نوشته شده، قصد داریم ببینیم ASMR چیست، چگونه ایجاد میشود، چرا برخی افراد آن را احساس نمیکنند و تاثیرات آن روی بدن چیست؟ همانطور که گفتیم فرکانسهای صوتی چنین احساسی را در تمام افراد ایجاد نمیکنند و نوع این احساس هم در افراد مختلف متفاوت است.

دهان خشک: پر ادراری یکی از عوارض اصلی دیابت به خصوص نوع ۱ است که افزایش دفع مایعات از ادرار همراه با تغییرات عروقی ریز در غدد بزاقی سبب کاهش ترشح بزاق و خشکی دهان می شود. انگشتان دست دیگر خود را در بالای پا قرار دهید. برخی مطالعات نشان داده است که مصرف کافئین به دلیل آنکه جریان خود و اکسیژنرسانی به بافتهای بدن را تحت تأثیر قرار میدهد، باعث بدتر شدن وضعیت سلولیت بدن میشود. اگر هنوز چنین احساسی را به دست نیاوردهاید و دوست دارید آن را تجربه کنید، ابتدا باید ببینید چه چیزی میتواند شما را برای دستیابی به این حالت تحریک کند، همانطور که گفتیم محرکها برای هر فرد متفاوت هستند و خود افراد باید محرک مناسب خود را کشف کنند.

این ماساژ فقط بوسیله افراد آموزش دیده میتواند انجام شود. گاهی اوقات یک ماساژ آروماتراپی فقط روی کمر، شانهها و سر تمرکز دارد. آیا ایجاد چنین حسی در سر میتواند اثرات درمانی داشته باشد یا خیر؟ ترکیبی از محرکهای صوتی و بصری میتواند حس ASMR را بهخوبی در افراد تقویت کند. برای احساس کردن ASMR باید فرد دیگری در کنارتان باشد تا با ایجاد صداهای خاص یا انجام حرکات خاص این حس را در شما به وجود آورد. صداهای متفاوتی هستند که میتوانند احساس ASMR را در افراد ایجاد کنند؛ اما اصواتی که میتوانند این حس را در افراد به وجود آورند، باید توسط فرد دیگری به غیر از خودشان ایجاد شود.

پژوهشگران تلاش میکنند در آینده اطلاعات زیادی در مورد واکنش ارادی اوجگیری حسی کسب کنند؛ مثلاً بفهمند در هنگام آغاز فرآیند این حس در سر، چه اتفاقی در شبکه عصبی انسان رخ میدهد؟ در ضمن عامل خوشایندی که حواس انسان را پرت کند و انتظار برای رسیدن آسایش و راحتی، نیز میتواند مسبب ایجاد ASMR در افراد شود. این ماساژور هم دورههای بین المللی ماساژ را گذرانده و معتقد است: «اگر یک ماساژور حرکات اصلاحی انجام بدهد و به بدن خودش توجه کند میتواند در این حرفه مثل شغلهای دیگر کار کند اما اگر به آن صرفا نگاه کسب درآمد داشته باشد شاید بتواند بین ۸ تا ۱۰ سال کار کند.

به کار گیری این روش ها جهت عدم بروز درد پریود خطرناک است و سبب جلوگیری از بارداری یا سخت شدن این فرآیند می شود. با این حال یک درمانگر نیز با سنگهای داغ که روی نقاط ویژهای از بدن قرار دارند کار میکند. پیروکسیکام را در جای خنک و خشک و دور از معرض تابش مستقیم آفتاب قرار دهید. کیسه صفرا ۲، ناحیه توخالی به طور مستقیم بالا و در مقابل لاله گوش: زنگ زدن در گوش، چشم های متورم و سرگیجه. یکی از رفتارهای عجیب گربهها چنگهای پیدرپی زدن با پاهایشان است که هم به هنگام بازی و یا هم به هنگام اعتراض مشاهده میشود.

شناختهشدهترین محرکها برای ایجاد این حس شامل نجوا کردن، خوردن، چروک کردن، شستن، خراشیدن و ورق زدن میشوند. لورا وسکات (Laura Westcott)، هنرمند فعال در حوزه ASMR که اپلیکیشنی به نام Aura برای ایجاد احساس ASMR در افراد طراحی و ایجاد کرده است، نیز اذعان کرده است افرادی که این حس را تجربه میکنند، با یکدیگر تفاوت دارند. در ضمن در یوتیوب نیز کانالهای زیادی با این موضوع وجود دارد که میلیونها دنبالکننده دارند.

پژوهشگران مطالعه انجامشده در دانشگاه شفیلد، تفاوت بین افرادی ASMR را تجربه میکنند و سایر افرادی که آن را حس نمیکنند، بیان نکردهاند و فقط به این موضوع اشاره کردهاند که تفاوت مشخصی بین این دو گروه از افراد وجود دارد. با جستجویی ساده در اینترنت ویدیوهای زیادی را پیدا میکنید که در آنها به میزان گستردهای از محرکها، صداها و علائم مفید برای به دست آوردن این حس اشاره شده است.

گاهی اوقات نیز امکان دارد کلاهک لابیا مینور یا همان كليتوريس Clitoris به عنوان آلت تناسلی زنانه نیز دیده شود و این عموما به علت پدیده ای است که می تواند به عنوان همولوژی بیولوژیک اشاره کرد ، این پدیده به این نکته اشاره می کند که تمامی جنین ها با اندام های یکسانی به دنیا می آیند ولی این اندام ها به اشکال مختلفی در کنار هم قرار گرفته اند .

این ماساژها باید با دقت انجام شوند و نحوه درست قرار دادن انگشت بر روی بینی بسیار مهم است. در حال حاضر کانالهای زیادی در یوتیوب و همچنین اپلیکیشنهای زیادی به ASMR اختصاص داده شدهاند که ارائهدهندگان محتواهای آنها تلاش میکنند مخاطبان با گوش دادن به این محتواها یا تماشای آنها، این حس سوزنسوزنشدن لذتبخش را در خود احساس کنند.

بدون تردید برای دستیابی به حس ASMR در وجود خود نیازمند فرد دیگری هستید و نمیتوانید با روشهایی مثل قلقلک دادن خودتان، این حس را در خود ایجاد کنید. اما اگر خود به خود انجام شود زایمان بسیار خوبی است . واکنش ارادی اوجگیری حسی یا ASMR (مخفف Autonomous sensory meridian response) شور و اشتیاقی عجیب و اغلب گذرا در عصر شبکههای اجتماعی محسوب میشود که اگرچه مدت تقریبا زیادی از کشف آن میگذرد؛ اما در سالهای اخیر در مرکز توجه قرار گرفته است. بوسیدن با عشق و آرام زنان را خيلی بیش از هر چیزی تحتتأثیر قرار مي دهد .

چرا که مصرف بیش از اندازه پسته موجب افزایش میزان چربی و پروتئین خون میشود. این افراد آبریزش های زیادی از بینی دارند زیرا که یکی از لوله های بینی بیش از دیگری باز شده است و بنابراین ترشحات بینی در اینان زیاد است. این نوع دستمال بدون ایجاد تحریک پذیری، به تمیز ماندن ناحیه مقعد کمک زیادی میکند. این نوع از سردردها، در نتیجه فعالیت فیزیکی شدید رخ میدهند. بارداری می تواند باعث کاهش سطح ویتامین C در بدن و در نتیجه باعث سردرد شود.

استفاده از اکسیژن خالص از طریق ماسک میتواند به اکثر مبتلایان سردرد خوشهای کمک کند و در عرض 15 دقیقه باعث بهبود درد در آنها شود. سردرد خوشه ای معمولا شما را در نیمه شب با درد شدید در یک چشم یا در یک طرف سر شما را بیدار میکند. چنانچه فردی نتواند این حس را تجربه کند، ممکن است به اندازه کافی به اصوات تحریککننده برای ایجاد این حس حساس نباشد؛ اما حتی چنین افرادی هم میتوانند با کمی تمرکز روی فرکانسهای صوتی صداهایی که در حال شنیدن آن هستند، به تدریج به وجود آمدن این واکنش حسی در سر خود را احساس کنند. تکنیک ماساژ4فشار عمیق و پایدار تا تمام طول عضلات سوسیس شکل دو طرف ستون فقرات بکشید.( به شکل نگاه کنید) هم چنان که گردن را پوشش می دهید فشار را کمی کاهش دهید.هم چنان که از پائین تر به بالاتر کمر دست می کشید.برای غده ها یا نقاط حساس به آرامی و با تامل و حساس دست بکشید.

دیدگاهتان را بنویسید