بلفاروپلاستی: تخمینی از هزینه های عمل جراحی زیبایی پلک (لیفت پلک)

بافت هایی که در نتیجه افزایش سن از بین رفتهاند با استفاده از پروتزهای صورت و تزریق چربی، مجدداٌ به حالت قبلی خود بازمی گردند و شما دوباره طراوت و شادابی را در پوست صورت خود تجربه می کنید. علاوه بر آنها تزریق ژل در ناحیه فک و چانه موجب زاویه دار کردن فک و جلو آوردن چانه میشود و نقش به سزایی در نمایش زیباتر چهره ایفا میکند. صورت و موها شسته شود: به احتمال زیاد از شما خواسته میشود که صبح و روز جراحی موها و صورت خود را با صابون میکروب کش بشویید. روز بعد از عمل، جراح به احتمال زیاد لوله زهکشی را بر می دارد، پماد آنتی بیوتیک را بر روی آثار برش بمالید و باندهای جدیدی را روی صورت خود قرار دهید.

بعد از برش دادن از داخل دهان، دسترسی به استخوان فک و اعمال اصلاحات و تغییرات وجود خواهد داشت. با این حال در هر دو روش پوست از اسکلت بینی جدا میشود چراکه برای دسترسی به اسکلت بینی این کار لازم است. به این منظور میتوانید از دو بالش زیر سرتان استفاده کنید و هرگز روی گوشهایتان نخوابید و به مدت یک هفته از انجام فعالیت ورزشی و سنگین پرهیز کنید. دکتر چاو که به عنوان بنیانگزار این روش شناخته شده است معتقد است که با استفاده از این روش تنها پس از دو ساعت بیمار می تواند به طور عادی غذا بخورد و مسواک بزند و هر کار عادی دیگری را به خوبی دیگران انجام بدهد و این در حالی است که هیچ گونه درد و خونریزی متوجه وی نخواهد شد.

اما امروزه نوعی از کرم های موضعی وجود دارند که در ایران فقط در کلینیک دکتر نیلفروش زاده (جردن) تولید می شوند. دکتر پوریا افلاکی جراح و متخصص گوش و حلق و بینی هستند. معمولا در جلسه مشاوره قبل از عمل، متخصص در مورد عوارض احتمالی و دستورالعملهای مراقبتی با شما صحبت میکند. بهترین راه انتخاب مدل بینی برای عمل، مقایسه ی سه مدل بینی طبیعی، فانتزی و نیمه فانتزی و تطبیق ویژگی های هرکدام با معیارهای مورد نظر شما می باشد.

اما در خصوص این سوال که کدام یک از آنها را میتوان به عنوان بهترین روش جراحی لاغری شکم انتخاب کرد؛ باید پارامترها و عوامل متعددی را در نظر گرفت. نکته ی قابل توجه این است که شما باید با آگاهی کامل از نوع پوست و مدل بینی خود، نسبت به انتخاب از میان انواع مدل بینی برای عمل جراحی اقدام نمایید. کسانی که انتظارات واقع بینانهای راجع به عمل جراحی دارند. همکاری بیمار وواکنش های ناخواسته نیز نقش بسیاراساسی در نتیجه نهایی یک عمل جراحی دارد .جراح نمی تواند نتیجه نهایی عمل را تضمین کند بلکه قادر است تضمین کند که تمامی تلاش خود را برای حصول نتیجه بهتر بکارخواهدبرد .

جراح شما از قبل باید در خصوص محل انجام عمل با شما صحبت کند. به علت کم بودن خطر در انجام این عمل نسبت به سایر روش ها کمی گرانتر ولی مطمعن بوده است. معمولا افراد با سنین ۴۰ تا ۶۰ سال عمل لیفت را انجام می دهند اما افرادی که از حالت ابروی خود ناراضی اند نیز از این روش برای فرم دهی به ابروهای خود استفاده می کنند.این درمان برای افرادی که دارای ابرو های افتاده و اخمو هستند و یا پوست اضافه ی ابرو هایشان روی پلک هایشان قرار می گیرند و خط ابروهای نا متوازن اطراف ابروها و بین آن ها دارند بسیار مناسب است.

از آن جایی که جنس نخ از ترکیبات اسیدلاکتیک میباشد، ماندگاری لیفت حداقل یکسال و ماندگاری کلاژن ساخته شده سه سال است. به طور میانگین، بین ۳۵ تا ۶۵ سالگی برای جراحی فیس لیفت سن مناسبی است و معمولا پزشکان نیز معمولا این سن را به منظور حفظ شادابی و جوانی صورت توسط روش لیفت صورت توصیه می کنند. جراحی لیفت صورت که اصطلاح انگلیسی آن معادل Rhytidectomy است، یک عمل جراحی می باشد که علائم ناشی از افزایش سن در صورت و گردن را بهبود می بخشد.

این کار با پرتو ها و اشعه هایی انجام می شود که به صورت غیر مستقیم باعث از بین بردن بافت چربی شل شده در آن قسمت و همچنین باعث تقویت و افزایش کلاژن سازی می شود. قبل از انجام پروتز لب به چه نکاتی باید توجه کرد؟ اگر قصد دارید کل صورتتان را اصطلاحا لیفت کنید، جراحی غبغب فقط نیمی از انتظاراتتان را برآورده خواهد کرد.

به شخصی که می خواهد جراحی زیبایی کند، چه توصیه ای می کنید ؟ برای مثال از عوامل متفاوت بودن قیمت ها در هر کلینیک می توان به استفاده از دستگاه هایی با برند های برتر، اندازه ی ناحیه ای که قرار است لیفت شود و تعداد جلسات مورد نیاز برای درمان کامل اشاره کرد. هزینه ی لیفت ابرو با هایفوتراپی چقدر است؟ بخش هایی را هم که می خواهید برجسته به نظر برسند با کرم پودر روشن بهتر است روشن نمایید؛ مثل بالای گونه برای برجسته و شاداب نشان دادن گونه ها، کمی روی چانه و وسط پیشانی!

برای مثال لیفت با استفاده از هایفوتراپی از طریق برخی اشعه ها انجام می شود که خطر کار را به حداقل رسانده است. این باعث شد تا در طول زندگی خود نتواند به راحتی هر کاری که می خواهد انجام دهد. اگر دندانپزشک شما کاردان باشد استفاده از هر کدام از آنها نتیجه ی مثبتی خواهد داشت در غیر این صورت حتی بهترین نوع کاشت دندان نیز اگر به کار رود نتایج دلخواه به وجود نخواهد آمد. درست است که هزینه جراحی بیشتر است و ممکن است عوارضی هم تا مدتی پس از جراحی داشته باشد.با وجود کم هزینه بودن روشهای غیر جراحی و احساس امنیت آن به دلیل نبود دوره نقاهت و عوارض کوتاه مدت بعد از عمل؛ بعد از مدتی باید تکرار شوند زیرا تاثیر آن از بین میرود.

از فشار یا دست کشیدن بیش از حد بر روی برشها و اطراف آن خودداری کنید. چند ساعت قبل از عمل، از خوردن غذا خودداری کنید. جراحی ترمیمی در دل جراحی پلاستیک تعریف میشود ولی ترمیم، واژه مناسبی برای اهداف جراحان پلاستیک نیست و به جای آن میبایست از واژه بازسازی استفاده نمود.

دیدگاهتان را بنویسید