جراحی زیبایی لیفت لب برای جوان سازی لبها – لیفت و کشیدن پوست

در خصوص هزینه های لیفت نخ لب می توان گفت که بسته به مرکز زیبایی و سلامتی، نوع نخ استفاده شده، دستمزد پزشک و منطقه متفاوت خواهد بود. در روزهای اول بهتر است از باز و بسته شدن دهانتان خودداری کنید . پروتز های چانه را متناسب با فرم صورت بیمار، پیش از عمل ساخته، سپس چانه در قسمت جلوی استخوان فک قرار می گیرد.

تنها با اضافه یا کم شدن چربیهای صورت، ممکن است فرم صورت شما در طول زمان عوض شود. در حالت ایده آل در یک فرد جوان با قوام پوستی خوب،لب بالا در حالت استراحت کمی رو به بالا بوده و کمی از دندان های بالا نمایش داده می شوند.در برخی افراد این فرم لب بطور طبیعی وجود دارد و در طی فرآیند پیری و شل شدن پوست ، لب بالا کشیده تر شده و روی لب پایین قرار میگیرد. اکثر افراد با مشکلات دندان عقل نهفته فک بالا و فک پایین و نیاز به جراحی دندان عقل مواجه میشوند. دندان عقل آخرین دندان آسیایی است که بیرون میآید. در صورتیکه دندانهای عقل نهفته باشند یا رشد آنها باعث بهمریختگی ترتیب سایر دندانها شود، معمولاً کشیده میشوند، حتی اگر اصلا از لثه بیرون نیامده باشند یا بصورت جزئی بیرون آمده باشند که در این شرایط به جراحی دندان عقل نهفته فک پایین یا بالا نیاز است.

عفونت. غذا و باکتریها ممکن است در قسمت باز شده یا اطراف دندان عقل جمع شده و منجر به تورم لثه شوند. افرادی که به عفونت سینوسی فعال مبتلا هستند. این کار از بروز عفونت جلوگیری میکند. معمولا در سیستم های نوری بر روی سطح بدن از ژل استفاده می گردد.

3- ژلهای دائمی: تنها ژل دائمی که از سوی سازمان FDA تایید شده، مادهای به نام PMMA یا پلی متیل متیلاکریلات است. اما به دلیل آنکه در طول عمل تنها از چربی بدن خود فرد استفاده میشود. البته FDA استفاده از این ماده برای حجم دهی به لب را تایید نکرده و از نظر این سازمان تنها استفاده از آن فقط برای از بین بردن خطوط خنده و چین و چروکهای اطراف لب مجاز است.

تزریق ژل روشی غیرتهاجمی و سریع براي ایجاد اصلاحات گوناگون در صورت از جمله بازگرداندن و افزایش حجم صورت، افزایش حجم لب ها، کاهش چین و چروک و خطوط اخم و خنده و… در صورت بروز تب یا کاهش نیافتن درد پس از کشیدن دندان عقل تا چند روز، حتماً با پزشک خود تماس بگیرید. یکی دیگر از مواردی که در ماندگاری ژل ها تاثیرگذار است، برند مورد استفاده است. مثلا در ابتدای مشاهده ی عوارض پاتولوژیک گلوله ای شدن ژل لب و ناهمگونی در تزریق فیلر صورت یا لب بیمار به کلینیک مراجعه کرده و پزشک عوارض ایجاد شده در صورت یا گلوله ای شدن ژل لب را معاینه کرده و بسته به سایز, شکل و وضعیت پاتولوژیک عوارض ایجاد شده در صورت یا لب در اثر تزریق فیلر, تصمیم مناسبی برای روش تخلیه ی ژل مذکور می گیرند.

درد و عارضهی حفرهی خشک- در حدود ۵ درصد از موارد جراحی کشیدن دندان عقل با عارضهی حفرهی خشک (زمانیکه لختهی خونی درون حفرهی بوجود آمده در اثر کشیدن دندان، ایجاد نشود و استخوان زیر آن در معرض جریان هوا و مواد غذایی قرار بگیرد) منجر میشوند. معمولاً هر بیمار قبل از عمل جراحی فک به مدت ۱۲ تا ۱۸ ماه و بعد از آن به مدت ۶ تا ۱۲ ماه، دوره ارتودنسی خواهد داشت. پرهیز از، مصرف مایعات داغ، کشیدن سیگار، استفاده از نی و بیرون انداختن آب دهان بلافاصله پس از جراحی، احتمال بروز این عارضه را کاهش خواهد داد.

رینوپلاستی را میتوان تحت بیهوشی کامل و یا با استفاده از بیحسی موضعی انجام داد. یک نظرسنجی اخیر نشان داد که از هر پنج زن آمریکایی یک نفر قصد دارد در آینده نزدیک به نوعی عمل زیبایی انجام دهد. در آخر تاکید میکنیم از تزریق ژلهای متفرقه و بدون نام و نشان جدا بپرهیزید. چه افرادی مناسب انجام لیفت صورت بدون جراحی می باشند؟ لنفانژیوم: این ضایعات معمولا بدون درد و نرم هستند و از رگهای لنفاوی بزرگ شده ایجاد می شوند. جراحی پایین آوردن خط رویش مو یا کوتاه کردن پیشانی برای افرادی که از ظاهر بزرگ پیشانیشان راضی نیستند، گزینهای بسیار ایدهآل است. 3 ـ چند روز قبل از جراحی ، مصاحبه نهایی ، معاینه و پرسش و پاسخ نهایی بیمار و پزشک انجام میشود.

هر چند ساعت یکبار دهان خود را با استفاده از یک فنجان آب گرم و نصف قاشق چایخوری نمک بشویید. یک روز بعد از جراحی چانه به راحتی می توانید استحمام کنید و صورت خود را بشویید. از خوردن غذاهای حاوی دانههای کوچک (دانههای کنجد) یا غلات کوچک (برنج)، به دلیل احتمال گیرافتادن آنها در حفرههای دندانی، پرهیز کنید. به همین خاطر ژلهای حاوی هیالورونیک اسید پراستفادهترین و ایمنترین ژلها به حساب میآیند. دارچین حاوی روغن کاسیا است که وقتی روی لب قرار می گیرد غشای مخاطی را تحریک می کند و در نتیجه گردش خون در لب ها را افزایش می دهد که برای پوست بی ضرر است یا پودر دارچین با توجه به میزان حساسیت پوست و احساس سوزن سوزن شدن و…

در این روش زیبایی نیازی نیست که قبل از جراحی لیفت لب آزمایش های خاصی را انجام دهید زیرا در این روش فرد بی حس می شود و نیازی به بی هوشی نیست. پس از ایجاد برش و برداشتن دندان عقل، قطعهای گاز پانسمان به شما داده میشود تا برروی زخم خود قرار دهید. هرچند که هنوز از ژلهای دائم برای حجمدهی به لب استفاده میشود، معمولا پزشکان متخصص آنها را توصیه نمیکنند چون عوارض و خطرات زیادی دارند.

خطراتی به همراه دارد که در ادامه به عوارض و خطرات آن می پردازیم. فرنکتومی عمل ساده است که در روند آن فرنوم بریده شده و از داخل دهان برداشته می شود. ژل های دایمی معمولا در محل تزریق شده باقی نمی مانند و حرکت می کنند و به جاهای دیگر صورت می روند . روند بهبودی و عوارض جراحی دندان عقل نهفته چگونه است؟ آیا هیچگونه خطری در کشیدن دندان عقل وجود دارد؟ همان طور که گفته شد انواعی از ژل های تزریقی برای لب ها وجود دارند که هریک از خواص و ماندگاری ویژه ای نیز دارند.

برخی از انواع بخیهها باید پس از بهبودی لثهها توسط جراح دندان کشیده شوند و برخی دیگر خود به خود جذب خواهند شد. البته اشاره به این نکته حائز اهمیت می باشد که ممکن است بی حسی در محل های مختلف چانه و لب مشاهده شود اما نگران نباشید این عارضه بی حسی معمولا در طی چند هفته از بین می رود.

اما در مورد ژلهایی که ماندگاری طولانیتر دارند، نمیتوان به راحتی از بیخطر بودنشان صحبت کرد زیرا از مواد مصنوعی شیمیایی ساخته میشوند و قابلیت جذب به بدن را ندارند. دندانهای عقل آخرین دندانهای دائمی هستند که بیرون میآیند، از این رو اغلب فضای کافی برای ورود کامل آنها به دهان وجود ندارد.

دیدگاهتان را بنویسید