جراح زیبایی شکم و پروتز سینه در شیراز

خیر ممکن است بر اثر برخی عوامل نظیر کهولت سن ، افتاده شدن پوست ، افزایش یا کاهش سایز بدن نیاز به تغییر در آن پیدا می شود . این روش ایجاد زیبایی در اندام ها، زمانی مورد استفاده قرار می گیرند که فرد در اثر برخی از بیماری ها مانند سرطان سینه تمام سینه خود را از دست داده است یا زمانی که افراد دارای سینه هایی کوچکی و نامتقارن هستند، پروتز گزینه مناسبی برای این افراد عنوان میشود تا سینه هایی بزرگ تر و خوش فرم تر داشته باشند. برای کسانیکه که بافت سینه طبیعی شان خوش فرم است می توانند مدل پروتز سینه گرد را انتخاب کنند.

برای انجام جراحی زیبایی سینه حتماً باید به متخصص مراجعه کنید، زیرا در صورت بروز یک اشتباه در عمل ممکن است عوارض جبران ناپذیری به شما وارد شود. به علت حضور این ماده در بدن به صورت طبیعی هیچ مشکلی برای سلامتی ایجاد نخواهد شد. بانوانی که به دلیل داشتن سینه های کوچک ، سایز سینه آن ها با دیگر اجزای بدن تناسبی ندارد. ایشان دوره های لیزر را در کشورمان ایران و کشورهای روسیه و ترکیه گذرانده اند.

اگر خواستار انجام عمل های زیبایی هستید، و به دنبال بهترین جراح پروتز سینه در تهران هستید، می توانید به مطب ایشان مراجعه کنید و از خدماتشان بهره ببرید. در زمینه عمل های زیبایی سینه فعالیت های مختلفی بخصوص: فوق تخصص جراحی پلاستیک، پروتز سینه، لیفت سینه، رینوپلاستی، جراحی شکم و پیکر تراشی را مسلط هستند.

با انجام جراحی پروتز سینه اعتماد به نفس ، احساس زنانگی و زیبایی اندام و تناسب را دوباره بدست آورید. در مورد خطرات بلند مدت پروتز سینه اطلاعات لازم را به دست آورید. ما انواع پروتز داریم که در بین آن ها پروتز سینه اشکی چون به فرم طبیعی سینه نزدیک تر است خواهان بیشتری دارد. به مدت دو هفته از مصرف داروهایی که باعث اختلال در انعقاد خون می شود ؛ از قبیل قرص های آسپرین خودداری نماید. بدانید که پروتز های سینه برای تمام طول عمر نیستند و عمر مشخصی دارند. در این روش جراحی، پروتزهای سینه با جنس های سیلیکون، سالین یا مواد جایگزین دیگر وارد سینه می شوند و در پشت ماهیچه های قفسه سینه قرار می گیرند.

بله، در صورتی که سینه های شما افتاده باشد، می توان همزمان جراحی لیفت سینه و پروتز سینه را انجام داد. در صورتی که قصد انجام جراحی پروتز سینه بگیرم چه گزینه هایی در اختیار دارم و از چه نوع پروتزی بهتر است استفاده کنم؟

همچنین درباره اینکه پروتز سینه به چه صورت بر روند زندگی فرد تاثیر می گذارد از پزشک خود سوالات لازم را بپرسید. خانم هایی که به دلیل کاهش وزن شدید ، دچار افتادگی سینه شده اند. از شما خواسته خواهد شد که ابتدا برای چکاپ به پزشک خود مراجعه کنید. بررسی کردن لیبل روی محصولات – پیشنهاد می شود که خلاصه ای از ایمنی و میزان تاثیر پروتزهای مصرفی خوانده شود. پروتز های سیلیکونی که برای پروتز سینه به کار می رود با سیلیکون تزریقی متفاوت است و سیلیکون تزریقی مورد تائید FDA نمی باشد. جراح برش های ایجاد شده در این جراحی را با بخیه هایی مناسبی می بندد.

تمام مواردی که در بخش قبل بیان کردیم روی این مبلغ تاثیر می گذارند. افرادی که بعد از درمان سرطان سینه ، بخشی از بافت سینه یا تمام آن را از دست داده اند. پروتز سینه چگونه انجام میشود؟ کلینیک مهرزاد با تیم تخصصی خود در زمینه پروتز سینه آماده ارائه خدمات در پروتز سینه است. قابل ذکر است که افتادگی سینه اگر زیاد باشد ، علاوه بر پروتز سينه باید همزمان لیفت سینه هم انجام گیرد. جراحی پروتز سينه با بیهوشی عمومی و بستری موقت ، انجام می گیرد و مدت زمان عمل پروتز سينه ، حدود ۱ ساعت یا بیشتر به طول می انجامد و حدوداً بعد از یک هفته ، فرد می تواند به فعالیت های روزمره خود بپردازد.

بررسی های منظم پروتز سینه در فواصل زمانی مشخص اهمیت بالایی دارد. به طور کلی عمل پروتز سینه ، به صورت سرپایی است اما شما می توانید تصمیم بگیرید که شب را در بیمارستان بمانید یا بعد از عمل فورا به منزل بازگردید. برقراری رابطه جنسی یک ماه بعد از انجام عمل جراحی مانعی ندارد. یک ماه قبل از عمل از مصرف دخانیات و مشروبات الکلی خودداری نمایید. هر ماه یک بار خودآزمایی های سینه خود را انجام دهید و یک ماموگرام سالانه داشته باشید. خانم هایی که می خواهند ، سینه های حجیم تری داشته باشند. به گزارش خبرنگاران دو تولید کننده بزرگ پروتز سینه در ایالات متحده به نام های Mentor و Allergan از اعلام عمومی و به اشتراک گذاری قیمت خرید عمده ای پروتز سینه یا قیمتی که در مذاکره به خریداران پیشنهاد می دهند خودداری کرده اند.

بخیه های مناسب، چسب های مخصوص پوست و … ابدومينوپلاستي برخلاف اعمال جراحی محدود مثل پلک یا بینی یک اقدام جراحی عمده محسوب میگردد.در ابدومینوپلاستی برای کاستن حجم چربی و پوست قسمتهای تحتانی و میانه شکم عضلات جدار شکم نیز جمع شده و منظم دوخته خواهد شد تا ظاهر طبیعی خود را حفظ کند. بیشترین علاقه کاری دکتر وقردوست به جراحی بینی و پروتز سینه می باشد.

پروتز سینه زیر یا روی عضلات سینه بانوان قرار می گیرد ؛ با قرار گیری پروتز سینه زیر عضلات سینه ، اختلالی در وضعیت شیردهی ایجاد نخواهد شد. پروتز سینه در پشت عضله سینه یا جلوی آن در محفظه ای مشخص قرار می گیرد. در این روش پروتز سینه در زیر بافت سینه و روی عضله چند شاخه سینه قرار می گیرد. پروتزی که برای این روش زیبایی مورد استفاده قرار می گیرد دارای انواع و جنس های مختلفی است که در ادامه بیشتر به آن پرداخته ایم. پروتز های نمکی و پروتز های سیلیکونی که با ژل پر شده اند هر دو مورد تائید FDA می باشند.

دیدگاهتان را بنویسید