درمان سردرد با ماساژ 3 قسمت مهم و موثر + نقاط فشاری

اگر دو طرف یکدیگر را به نوبت ماساژ دهند، هر دو می توانند لذت تقسیم نقش را در دادن و گرفتن خوشی فرا گیرند. مکش را همانطور که او میخواهد و لذت میبرد، افزایش دهید. ماهیچه ها به دلیل انجام کار بیشتر حین حمل وزن بیشتر در وضعیتی که روز به روز سخت تر می گردد، خسته می شوند. از آنجایی که نحوه مصرف متفاوت است و ممکن است برای شخصی نیاز باشد سه روز هر 12 ساعت از قرص ال دی استفاده کند اما در شخص دیگری نحوه مصرف متفاوت باشد به همین دلیل از توضیح دادن منحوه و روش مصرف آن صرف نظر میکنیم و توصیه میکنیم در این مورد با پزشک زنان مشورت کنید.

در این ماساژ، بهجای انجام دادن حرکات نرم و ماساژ آرامشبخش، که ویژگی ماساژهای محبوب رایج است، از کشش و تکنیکهای تکان دادن استفاده شده و تنش موجود در بدن را از بین میبرد. البته قبل از استفاده از روغن زیتون باید مطمئن شوید که نوزاد یا کودک شما به این روغن حساسیت نداشته باشد. قبل از شروع این ماساژ، اطمینان حاصل کنید مثانه شما خالی است. تحریک سینه در شروع معاشقه به زن کمک میکند تا روحیه پیدا کند و بدن خود را برای مقاربت آماده کند. به دلایل مختلف سینهها و خوردن نوک سینههای زن مکان مناسبی برای شروع یک رابطه جنسی است.

تحریک پستان هورمون اکسی توسین آزاد میکند که باعث بهبود کیفیت رابطه جنسی موفق میشود. تحریک نوک سینه در هنگام مقدمه یا مقاربت باعث آزاد شدن سطح بیشتر اگزیتوسین میشود که به طور کلی تجربه بهتری را در طول رابطه جنسی ایجاد میکند و به ارگاسم شدیدتر کمک میکند.

لذا لمس و تحریک صحیح سینهها یا پستان در افزایش لذت رابطه جنسی کمک کرده و زنان راحتتر به انواع ارگاسم میرسند. اکسی توسین هورمونی است که در هنگام زایمان، شیردهی و رابطه جنسی ترشح میشود. بخشی از مغز او که در هنگام تحریک پستان فعال میشود، همان حس تحریک کلیتوری است. مارماها نقاطی از بدن هستند که جایگاه پرانا(انرژی حیاتی زندگی) درآنهاست و با ماساژ آیورودا این نقاط تحریک شده و باعث فعال شدن پرانا در بدن میشود، در نتیجه انرژی حیاتی در بدن دوباره تولید شده و باعث بهبودی بیماری فرد میشود،در ماساژ آیورودا این نقاط بسیار پراهمیت هستند.

اسید آمینه تریپتوفان مادهای ضروری است كه باعث تولید سروتونین و ملاتونین میشود كه هر دوی اینها باعث تنظیم خواب میشوند. اکسی توسین در قسمتی از مغز به نام هیپوتالاموس تولید می شود و زنان معمولاً نسبت به مردها (جنس مذکر) میزان بالاتری از این “هورمون عشق” یا Oxytocin دارند. مصرف گيلاس به كسانى كه بيمارى ديابت دارند توصيه مى شود. در میان افرادی که دچار چاقی مفرط هستند، شرایط تمرین با شدت متعادل 47% از چربی ها را به مصرف میرساند، در حالی که بعد از غذا خوردن این عدد به 31% میرسد، حال اگر این تمرین ورزشی به طور منظم تکرار شود و همراه با یک رژیم غذایی کم کالری باشد، قطعاً به کاهش وزن منتهی خواهد شد.

توجه: اگر میل جنسیتان در دوران پریودی افزایشیافته است، خجالت نکشید. یوگا موجب می شود تا احساس آرامش بیشتری را تجربه کنید و درد کمتری را در این دوران تجربه کنید. در مواقع زیادی، هنگامی که با افراد مشورت میکنید آنها منفعت خودشان را نیز در نظر گرفته و در برخی موارد اهمیت بیشتری نیز به آن میدهند. زمانی که خستگی از تنمان خارج میشود، روحیه مان بهتر می شود و با انرژی بیشتری می توانیم به کارهای خود برسیم. با دو انگشت اشاره خود هر دو قسمت بالای بینی خود را نگه دارید و به آرامی به مدت ۱۰ ثانیه ماساژ دهید و رها کنید؛ ماساژ این نقطه به تسکین سردردهای ناشی از خستگی چشم و دردهای سینوسی کمک میکند.

در مجموع فوم رول میتواند در تسکین دردهای عضلانی، سفتی عضلات، بهبود انعطاف پذیری و … شما میتوانید دامنه حرکت خود را در ناحیه همسترینگ ران با تکیه دادن پای خود روی فوم رول افزایش دهید یا همان کار را با بازویتان انجام دهید تا این کشش را برای عضله پشتی بزرگ عمیقتر کنید.

این ماساژ در جهت هدف قرار دادن لایه های داخلی ماهیچه ها و بافت های همبند مورد استفاده قرار می گیرد. اسکراب یک لایه بردار است که پوست را از سلولهای مرده، خشک و پینه ها پاک مینماید و استفاده از آن در حین انجام پدیکور، پوست پا را نرم تر، سالم تر و درخشنده تر خواهد کرد. این تمرین را امتحان کنید : روی فوم رول دراز بکشید (باید طول ستون فقرات خود را روی آن قرار دهید) با زانوهای خمیده و کف پا صاف روی زمین خم شوید.

دیسک گاهی به یکباره در نتیجه وارد شدن فشار بیش از اندازه و ناگهانی پاره میشود؛ برای مثال افتادن از نردبان و به زمین خوردن در حالت نشسته نیروی بسیار زیادی را به ستون فقرات وارد میکند، اگر این نیرو به اندازه کافی قوی باشد، یا به شکستگی مهره یا به پارگی دیسک میانجامد.

از نظر آناتومی مارماها تقاطع دو یا چند ماهیچه، رگ، عصب، استخوان، تاندون ومفاصل مهم هستند.این نقاط بسیار حساس و دردناک بوده و در آنها انرژی زندگی نشسته است. استخوانهای قدیمی باقی مانده نشان میدهد که شمنهای زن که به Bi معروف بودهاند، مردم را با ماساژ درمان میکردند، سپس طب براساس کارهای شمنهای آن زمان توسعه یافت که این افراد اولین دکترها در نظر گرفته میشوند.

کفشهایتان را رها و این حرکت ساده را امتحان کنید: با قوس کف یک پایتان بر روی فوم رولر بایستید. انجام تمرین بر روی یک سطح ناپایدار یک روش مطمئن برای درگیر کردن عضلات مرکزی است و حتی میتوان این حرکات را چالش برانگیزتر انجام داد! انواع خوردن سینه میتواند باشد که در حالت های مختلف سینه همسر را مالش داد و یا مکید اما حقیقت است که تمامی این حالتها و انواع خوردن نوک پستان بسته به زن دارد. ساعتها خمیده نشستن پشت میز کار، درس خواندن در یک حالت ثابت و خم شدن روی گوشی تلفن، عاقبت باعث ایجاد کمردرد میشود.

دیدگاهتان را بنویسید