دکتر مفرد – جراح بینی و زیبایی

جهت کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با سانترال لب و هزینههای آن لطفا تا انتها ما را همراهی کنید. این کلینیک تمام اطلاعات لازم درباره خطرات این درمان را برای شما انجام دهد. تا علاوه بر کاهش عوارض و خطرات جراحی چال گونه ، نتیجه ای مطلوب به دست آورید. افرادی که دوست دارند چال گونه دائمی داشته باشند. بنابراین لیفت لب با ژل تنها مخصوص کسانی است که لب بالایی نازکی دارند یا دوست دارند حفره میانی لب بالای آنها کمی بیشتر پیدا شود. لیفت سانترال لب بالا: جراحی لب سانترال در مطب پزشک بدون بیهوشی و فقط با تزریق بی حسی موضعی به بافت لب و محدوده بینی انجام می شود و دو نوع دارد.

قبل از انجام جراحی تحقیقات لازم را درباره پزشک انجام دهید و سعی کنید با مشاهده نمونههای جراحی و تعداد جراحیهای موفق از سابقه وی مطلع شوید. سونوگرافی نوعی تصویربرداری است که در آن پزشک از امواج صوتی با فرکانس بالا برای تشخیص بیماریهای خاص جنین در رحم مادر استفاده میکند.

جراحی ترمیمی زیبایی سبب ترمیم و یا بازسازی و یا بهبودی در ظاهر و کار بخش های آسیب دیده میباشد که این اعضا در اثر نواقص مادر زادی میباشد، لب شکری و شکاف کام یا نتیجه بیماریهایی مثل سرطان میباشد که عضوی از بدن برداشته می شود یا در اثر حوادث و بلایا مثل سوختگی ها ایجاد شده است .

یک مشاور شیردهی می تواند براساس نیازهای خاص مادر و نوزاد راهکارهای دیگری را ارائه دهد. همچنان با مرکز از نتایج آن بسته به نیازهای هر بیمار متفاوت خواهد بود. 1 در مورد نیازهای شما و برجسته داشته باشید ، پزشکان می توانند. هنگام خوابیدن و استراحت کردن دقت کنید که سر شما بالاتر از سایر اعضای بدن قرار گیرد. اگر شما تمایل به استفاده از ایمپلنت های مصنوعی دارید باید قبل از آن تحت آزمایشات پوستی قرار بگیرید تا اطمینان حاصل شود که به آن مواد آلرژی ندارید. دقت داشته باشید که هر دو سمت لب، متناسب و قرینه کشیده شده و دست شما حین خط لب کشیدن لرزش نداشته باشد.

یکی از روشهای برجسته کردن هر قسمت از بدن استفاده از پروتز در زیر آن ناحیه است. لب یکی از برجسته ترین نواحی صورت و نقطه اصلی زیبایی صورت است. در اغلب موارد، برش های مورد استفاده برای تغییر شکل می تواند در داخل بینی پنهان شود و یا اینکه به صورت غیر قابل تشخیص در ظاهر بینی نمایان باشد؛ هدف کلی بهبود ظاهر و حفظ یک ظاهر طبیعی مطابق دیگر اجزای صورت است. با وجود اینکه گذاشتن پروتز لب به راحتی با بی حسی موضعی قابل انجام است و هزینه زیادی ندارد ولی افرادی که از این پروتز استفاده می کنند در حالت خنده و صحبت کردن از غیر طبیعی بودن لبها شکایت دارند.

تزریق ژلهای غیراستاندارد، لبها را از فرم و شکل اصلی خارج می کند.برخی نیز از بزرگ بودن زیاد لب های خود ناراضی هستند و به دنبال روشی برای کوچک کردن لب های خود هستند، تخلیه چربی لب یکی از این روش هاست. از جمله مهمترین مزایای لیفت سانترال لب میتوان به موارد مختلفی همچون: بالا بودن میزان ماندگاری نتایج کسب شده، کم بودن احتمال بروز عوارض جانبی خطرناک و دردسرساز، کوتاه بودن طول دوره نقاهت، قیمت مناسب در مقایسه با سایر فرایندهای زیبایی، امکان پیاده سازی این جراحی در کمتر از ۱ ساعت و بازده مناسب اشاره کرد و همانگونه که مشاهده میکنید، این تکنیک زیبایی پکیج کاملی از مزایا و ویژگیهای مثبت را به زیباجویان ارائه میدهد و آسان بودن پیاده سازی این روش باعث شده است تا امروزه بطور گستردهای از آن برای افزایش زیبایی لب بالایی استفاده شود.

همان طور که گفته شد، لیفت صورت (که به آن لیفتینگ صورت، بالا کشیدن پوست صورت یا سفت کردن پوست نیز گفته می شود) به روش های جراحی و غیر جراحی قابل انجام است. اتولیفن: مواد قابل تزریق که از قسمت درم پوست خود شخص تهیه می شوند، خطر حساسیت ندارند و نتایج آنها موقت است چرا که بدن به سرعت آنها را جذب می کند. افراد پروتز لب را به دلایل متعددی انجام میدهند.

همین عامل باعث می شود که بعد از مدتی تمایل به خارج کردن پروتز داشته باشند. همچنین اکثر ژلهای حاوی اسید هیالورونیک با لیدوکائین که عامل بیحس کننده است مخلوط میشوند تا در طول درمان احساس درد و ناراحتی نداشته باشید. این افراد عمدتا به دو گروه تقسیم میشوند. ژل ها نیز مانند فیلرها انواع مختلفی دارند که به دو دسته ژل های نیمه ماندگار و ژل های ماندگار تقسیم می شوند. جراحیهای زیبایی فک به سه دسته تقسیم میشوند، جراحی زیبایی فک بالا، فک پایین و چانه.

یک برجستگی در فک بالایی. از روش های جوانسازی لب ،لیفت لب فوقانی است که از طریق یک عمل جراحی ساده “برداشته می شود که به وسیله آن جراح برشی را مستقیماً در زیر بینی ایجاد می کند و یک نوار کوچک از بافت پوست صورت برداشته می شود. برجسته کردن لب معمولاً از طریق تزریق و یا انجام عمل جراحی انجام میگیرد؛ با اینحال تزریق پرکنندههای پوستی، متداولترین روشی است که امروزه از آن استفاده میشود؛ اما اگر به دنبال روشی دائمی هستید و از تزریق مداوم مواد به لب خسته شدهاید ممکن است که بخواهید انجام پروتز لب را مدنظر قرار دهید. درم ابریشن نسبتاً بدون درد است و اگرچه چندین لایه پوست را از بین می برد ، اما می تواند به عنوان یک روش روز در اتاق عمل با خرابی بسیار کمی انجام شود.

بسیاری از بیماران تا زمان کشیدن بخیهها صبر میکنند (5 تا 7 روز) و پس از آن به کار خود باز میگردند. بعد از عمل چال گونه، کمی تورم جزئی طبیعی است که البته باید ظرف چند روز بهخودیخود از بین برود. یک جراح دارای مجوز و با تجربه ، در مورد عمل جراحی صورت ، می تواند به شما توصیه کند که بسته به ویژگی های منحصر به فرد صورت ، سن و وضعیت پوستی کدام یک از این روش ها برای شما مناسب تر است. تمرین دایره لب: جایی که دهان بسته است و لب ها به صورت ساده نگه داشته می شوند و لب ها به آرامی به سمت راست حرکت می کنند و این حالت را حفظ می کنند، سپس لب ها را به سمت چپ حرکت می دهند و این وضعیت را حفظ می کنند، سپس لب ها را با حرکات حرکت می دهند.

اگرچه بسیاری معتقدند که با تخلیه ژل لب، لبها به حالت اول خود بازمیگردند اما اینکار همیشه نتیجه موردنظر را به همراه ندارد و کار پیچیدهای است. داشتن لبهای پرتر و قلوهای به بسیاری از افراد اعتمادبهنفس و یا جذابیت بیشتری میدهد. پروتز لب روشی دائمی است که به شما کمک میکند تا لبتان برای مدتی طولانی پرتر و قلوهایتر به نظر برسد و نقص آن برطرف شود.

برای این کار جراح متخصص با کشیدن پوست بالایی لب شما این فاصله را تا حد امکان کم میکند. طول قسمت قرمزرنگ لب (ورمیلون) کاهش پیدا میکند و پوستی که قسمت بالای لب را پوشانده (کوتانوس) باریک و کشیده میشود.اگر برای داشتن لبهایی پرتر، جوانتر و کاهش چینوچروک اطراف لب به بزرگ کردن لب نیاز دارید غالباً از طریق انجام پروتز لب به خواستهی خود خواهید رسید. تقویت لب یک روش است که شامل تقویت توسط جراحی (یا پر کردن) لب از طریق تزریق است. جراحی لیفت لب یک عمل جراحی ساده برای بالا بردن لب بالا است این روش برای کوتاه کردن فاصله لب بالا و بینی کاربرد دارد.

این عمل زیبایی برای افرادی مناسب است که میخواهند بهترین نتایج را در زمینه برجستهسازی لب کسب کرده و علائم پیری را از بین ببرند. برخی از متداول ترین روش های جوانسازی لب صرفاً برای اهداف جوان سازی است ، اگر لبهای شما علائم پیری مانند خطوط و یا چین و چروک های خوب ، رژ لب ، افت حجم (نازک شدن) و یا آسیب آفتاب را نشان دهد ، آنها را ایده آل می کند.

دیدگاهتان را بنویسید