راه اندازی وردپرس، آموزش گام به گام برای مبتدیان – ویرا سئو

تحقیق کلمات کلیدی و یافتن هدف کاربران گوگل از کلمات کلیدی جستجو شده و تولید محتوای مرتبط با آن و بررسی سئو تکنیکال فرایندی است که امروزه شرکت های سئو برای ارتقاء رتبه سایت مشتریانشان انتخاب می کنند. همچنین شما می توانید محتوای ” معرفی نقشه سایت به گوگل ” را برای اطلاعات بیشتر مطالعه کنید. برای ایجاد راه های بیشتر برای بازدید کنندگان برای لینک به صفحه شما در شبکه های اجتماعی، همچنین می توانید دکمه توییت یا دکمه ذخیره Pinterest را به محتوای جالب توجه اضافه کنید. به عنوان مثال، صفحه درباره ما می تواند با ارائه اطلاعات عمیق در مورد سازمان مورد نظر، ارزش ارائه کند.

برخی از آنها ارتباط چندانی با محتوای واقعی صفحه ندارند – به عنوان مثال، گوگل می تواند از لینک ها، نام تجاری و انکر تکست بک لینک برای تصمیم گیری در مورد اینکه سایت باید در صفحه اول یا آخرین صفحه رتبه بندی شود استفاده کند. یکی از مواردی که بارها دیده می شود این است که مدیر یک سایت دوست دارد تمام کلمات کلیدی یک سایت را روی صفحه اصلی یا یک صفحه کار کند اما واقعا یک صفحه چقدر پتانسیل رشد را دارد و در چند وجه میتواند یکه تاز باشد درست است که بیشتر قدرت یک دامنه روی صفحه اصلی سایت است و کار کردن کلمات سنگین تر روی صفحه اصلی منطقی تر است اما هر صفحه از سایت شما پتانسیل کلمات محدود را دارد.

سئو مانند علوم دیگر نیست این علم همواره در حال تغییر است و همواره باید در حال یادگیری بود. هدف الگوریتم هلیتاپ گوگل چه بود؟ همانطور که الگوریتم های موتورهای جستجو پیچیده تر شده اند، توانایی صفحات برای رتبه بندی تنها بر اساس لینک ها و کلمات کلیدی به شدت کاهش یافته است. علاوه بر توانایی های اشخاص یکسری از افزونه ها هم وجود دارد که به عنوان نمونه میتوان به بهترین این افزونه ها یعنی افزونه یواست سئو Yoast اشاره کردکه امکان استاندارد سازی سایت وردپرسی را برای یک سئو صحیح و قدرتمند ایجاد میکند. نکته ای که در رابطه با پیوند یکتا وجود دارد این است که به دلیل اینکه ما از محتوا فارسی استفاده میکنیم اگر پیوند یکتا را به صورت انگلیسی (که از نظر گوگل هم استاندارتر است) قرار دهیم ممکن است yoast هشدار به شما بدهد اما این هشدار زیاد مهم نیست .

این افزونه تمیز، ساده و مقرون به صرفه تر از Yoast است. یکی از کارهایی که افراد متقلب برای پیشبرد روشهای کلاه سیاه در سئو به کار میبرند این است که از فونت های همرنگ با پس زمینه برای مخفی کردن محتوا از مخاطب استفاده میکنند و در این قسمت کدهایی ایجاد میکنند که فقط برای موتورهای جستجو قابل مشاهده خواهد بود. چاره کار رو برای یکی از بیزینس های مشابه مثال میزنیم و در یک روز سرد پاییزی بود که صدای تلفن شرکت ما به صدا درآمد و شرکتی که با ما تماس گرفت . توصیه میکنیم به این قسمت دست نزنید چون به طور پیشفرض برای سئو وردپرس به درستی انتخاب شده مگر اینکه تعداد لینکهای تولیدی سایت شما بسیار زیاد باشد.

در این مطلب ۱۰ نکته برای بهینه سازی تصاویر رو آموزش میدیم. چگونه کلمات کلیدی را برای صفحات محصول و دسته بندی سایت فروشگاهی انتخاب کنیم؟ حال میتوان گفت بازدید کننده ای که از طریق گوگل وارد سایت شما می شود هم دنبال محصول شماست هم از طریق صفحات مختلف وارد سایت شما می شود و هم با اختیار خود موضوع را تایپ و با کلیک کردن وارد سایت می شود و برای اینکه در صفحه اول گوگل باشید باید روی سئو خود کار کنید.

به طور مشابه، صفحه فرود محصول می تواند ارزشی را در قالب عکس های محصول، قیمت مشخص شده و توضیحات محصول که به خوبی نوشته شده ارائه دهد. از ابزارهایی مانند URL Inspection tool گوگل برای آزمایش اینکه آیا موتور های جستجو می توانند کد صفحه را به درستی تفسیر کنند، استفاده کنید. جالب بدانید حتی سایت های بزرگ که روزانه ۲۰۰ هزار بازدید کننده دارند برای یک کلمه کلیدی که ماهی ۵۰۰۰ جستجو دارد بسیار حساس هستند چرا که می دانند درصد بسیاری از بازدید کننده های مستقیم سایت آنها از طریق همین کلمات کلیدی و موتورهای جستجو بدست آمده است. همچنین خوب است بدانید که تاثیر سئو در کسب و کار آنلاین موضوعی قابل چشم پوشی نیست و به شدت مهم است.

به نظر شما چرا امروزه دامنه بسیار زیادی با اشتیاق ثبت می شود برای آنها قالب طراحی می شود محتوا بسیار خوب در آن ها گذاشته می شود اما بعد از گذشت یک سال این دامنه ها آزاد می شوند. برای یادگیری باید به هر سه بخش توجه داشت. هنگامی که در حال بهینه سازی سئوی داخلی هستید، توجه خود را به ویژه به لینک های داخلی معطوف کنید. افزونه Google XML Sitemaps با تولید نقشه سایت XML برای وبسایت به موتورهای جستجو کمک می کند تا صفحات سایت را به سرعت پایش کرده و ایندکس کنند. آیا شما به موتورهای جستجو اطلاعات درستی برای رتبه دهی به محتوای خود ارسال می کنید؟

برای اطلاعات بیشتر و خرید این افزونه روی لینک زیر کلیک کنید. برای وبلاگ ها معرفی شد تا مدیران وبلاگ بتوانند صفحات بعد و قبل مقالات خود را به گوگل معرفی کنند. لینکهای با معنا ایجاد کنید: در صفحات و مقالات مربوط به هم لینک ایجاد کنید. این بازار با توجه به رشد زیادی که هم اکنون دارد، بسیار رقابتی و تنگاتنگ است؛ اما شما میتوانید با طی کردن مسیر درست یادگیری سئو، بهترین اتفاقات را برای خود رقم بزنید. خزیدن فرآیندی است که ربات های موتور جستجو مانند Googlebot برای بازدید و خواندن صفحات وب از آن استفاده می کنند. شما فرض کنید یک سایت مرتبط با سئو دارید و می خواهید روی کلمات کلیدی آن کار کنید تا سایت شما رشد کند اکثرا دوستان فقط به تصورات خود دقت می کنند مثلا فکر می کنند کلمه ای مثل صفحه اول گوگل یا کلمه مثل سئو در گوگل حتما کلمات خوبی هستند روی همین کلمات هزینه و زمان می گذارند و وقتی به نتیجه می رسند متوجه می شوند این کلمات جستجو چندانی ندارند.

مطمئن شوید صفحه ای که بهینه سازی می کنید به طور منطقی در ساختار سایت سازماندهی شده است. اگر میخواهید قبل از آن که با تکنیک های جدید سئو سایت آشنا شوید سایت تان را به صفحه اول گوگل بیاورید میتوانید به صفحه شرکت سئو آریا تهران مراجعه کنید تا ضمن اطلاع از هزینه سئو سایت های مختلف از خدمات ارزنده ما با تخفیف ویژه بهره مند شوید. هدف یک صفحه دلیل یا دلایل ایجاد صفحه است. شما به عنوان سئو کار یا مدیر سایت وظیفه دانستن همه چیز را ندارید بلکه وظیفه دارید دلیل این مشکلات را پیدا کنید.

اصلی ترین دلیل این ادعا که می توانیم برای شما معرفی کنیم همین جایگاه سایت خودمون هست. مانند هر تلاش دیگری برای سئو، سئوی موفق در صفحه نیاز به یک استراتژی کلمه کلیدی متفکرانه دارد. برای اطمینان از اینکه یک صفحه از کلمات کلیدی خود بیشترین استفاده را می کند، با دنبال کردن چند مرحله ساده شروع کنید. بررسی سازگاری برای تلفن همراه با Google’s Mobile-Friendly Test. سئو خارجی: در رابته با بک لینک و کارهایی که در خارج از سایت صورت می گیرد. اما موتورهای جستجو خود صفحه را نادیده نمی گیرند: از کلمات کلیدی گرفته تا سرعت بارگذاری تا تجربه کاربری، عناصر فردی یک صفحه می توانند بر رتبه آن تاثیر بگذارند.

هر صفحه در اینترنت برای یک هدف یا برای چندین هدف ایجاد می شود. تو این بخش آموزش سئو رایگان قصد داریم اصطلاحات رایج سئو رو برای شما بگیم که اگر جایی دیدید و یا کسی به شما گفت بدانید چه معنایی را میدهد. مخاطبان امروزه از گوشی های همراه خود برای جستجو استفاده می کنند و همین حالا که این مقاله را می خوانید جستجو صوتی در موبایل در حال گسترش است. یعنی سایت خود را طوری تغییر دهیم تا برای کلمات کلیدی مختلف رتبه بهتری در نتایج جستجو داشته باشیم.

سرعت صفحه چیزی بیش از یک عدد است: زمان بارگذاری سریع برای تجربه کاربر بسیار مهم است، به طوری که هر چه زمان بارگذاری یک صفحه بیشتر باشد، احتمال اینکه بازدیدکنندگان به طور کلی آن را رها کنند بیشتر است. با آسان کردن ورود هر چه بیشتر ربات های موتور جستجو در یک صفحه، به ایندکس شدن صفحه و رتبه بالاتر کمک می کنید. چه عاملی باعث بد شدن محتوایی بد می شود ؟

می توان با یادگیری ابزارهای موثر در سئو نیز دانش خود را بالابرد. شما برای به کارگیری سئو تکنیکال باید مواردی مانند نحوه ایندکس شدن صفحات توسط گوگل نحوه خزش و یا یافتن صفحات توسط ربات های گوگل و موارد اینچنینی را نیز فرا بگیرید. کمک به خزیدن و ایندکس شدن صفحات وب سایت.

این پیچیدگی بر مواردی مانند سرعت صفحات، ایندکس شدن محتوا و رندر کردن سایت تاثیر گذاشته است. در تعریفی دیگر: سئو تکنیکال شامل تحلیل سایت توسط ربات های گوگل یا Crawl، ایندکس شدن صفحات توسط گوگل و پردازش این موارد برای بررسی تاثیر آنها بر رتبه سایت است. داشتن تصاویر شما در Sitemap سایت، شانس موتورهای جستجو را برای خزیدن و ایندکس کردن تصاویر شما افزایش می دهد.

آیا ربات های موتورهای جستجو میتوانند صفحات سایت شما را ایندکس کنند؟ آیا ربات های موتورهای جستجو می توانند صفحات سایت شما را پیدا کنند؟ اغلب کاربران صرفا کلمات ابتدایی عنوان صفحه را در نتایج جستجو مشاهده می کنند و در صورتی که آنها مشابه با کلمه مورد جستجو باشد به احتمال بیشتری بر روی آنها کلیک می کنند. از طریق google catch، می توانیم ببینیم که یک صفحه در فضای وب ناپایدار است.

دیدگاهتان را بنویسید