عوارض کاشت مو در زنان + مشاوره رایگان و آدرس کلینیک ( سال 1400)

9. اگر دوست دارید تا از ایجاد ورم شدید در نواحی سر و صورت بعد از پیوند مو جلوگیری کنید و ورمهای ایجاد شده سریعا بهبود پیدا کنند از انجام فعالیتهای سنگین بدنی و ورزش خودداری کنید. از این که ما را تا آخر مقاله هزینه کاشت مو برای زنان همراهی کردید از شما سپاس گزاریم همچنین اگر نظر و یا پیشنهادی در این زمینه دارید ممنون می شویم که با ما نیز در میان بگذارید .

بنابراین انتخاب پزشک در هزینه کار شما تاثیر به سزایی خواهد داشت. سلامت و رضایت مشتریان شما عاملی بسیار مهم در موفقیت شما به عنوان یک ناخن کار حرفه ای خواهد بود چرا که در تمامی کسب و کارها نیز مهم تر از درآمد حاصله، رضایت و بازگشت مشتری به سیکل خرید می باشد. بانک موهای شما باید مناسب باشد. در این روش نیز از دستگاه های اتوماتیک برای بهبود کیفیت و سرعت کاشت مو استفاده می شود و برای افرادی که بانک موی مناسبی جهت پیوند مو ندارند، کاربرد زیادی دارد.

هر چه تعداد فولیکولهای مورد نیاز برای رسیدن به نتیجه ایدهآل بیشتر باشد هزینه مربوط به کار نیز افزایش خواهد یافت. تراکم به معنی تعداد موها در واحد سطح می باشد. در این روش تعداد برداشت زیاد است که این موضوع چون موی خانم ها بلند است خیلی مهم نیست. این نکته را توجه داشته باشید که گزینههای پیوند مو برای زنان مانند مردان است. برای جلوگیری از احساس درد، پزشک متخصص قبل از شروع کار کمی بی حس موضعی در نواحی گیرنده و اهدا کننده اعمال خواهد کرد. با انجام این کار هم تورم کاهش پیدا می کند و هم از بروز عوارض دیگر جلوگیری می شود.

کل فرایند استخراج و کاشت در این روش به صورت کاملا اتوماتیک توسط خود ربات انجام میشود و پزشک تنها بر روی عملکرد آن نظارت خواهد کرد تا مطمئن شود که خطایی پیش نمیآید. 1. تا چند روز بعد از عمل زیبایی کاشت مو موهایتان را نشویید و تا یک هفته از شامپوهای ملایم استفاده کنید. بسیاری از متقاضیان بعد از یک سال، ظاهر طبیعی موهای خود را به دست آوردهاند. در کاشت مو صدها ریشه مو در یک ناحیه کوچک با فاصله بسیار کم کاشته می شود و از هر منطقه کاشت، خون و سرم ترشح می شود.به همین دلیل روز بعد از کاشت این منطقه پر از نقاط قرمز به نظر می رسد. تاکید می شود که در حین انجام این کار از اعمال فشار یا ماساژ به منطقه کاشت مو خودداری بفرمایید.

2. به موهای خود فشار وارد نکنید و به ریشههای آن دست نزنید. به خاطر آسیب وارد شده به سلول های عصبی همزمان با تراشیدن سر امکان دارد افراد بیمار تا چند روز بعد از جراحی دچار سکسکه شود. اینکار را می توان با استفاده از روش های مختلف کاشت مو انجام داد که روش دقیق آن باید با توجه به شرایط بیمار تعیین گردد. در روش طبیعی ناحیه ی دهنده ی پیوند با سرعت بالائی طی چند روز ترمیم شده و با گذشت 4 الی 5 روز از انجام کاشت ، هیچ اثری از سوراخ های ریزی که ناشی از برداشت فولیکول های مو در ناحیه ی بانک مو ( پس سر ) هستند ، باقی نمی ماند و به همین دلیل می توان از ناحیه بانک مو دو تا سه بار دیگر نیز برای ترمیم و زیاد کردن موها در نواحی مورد نظر استفاده کرد .

این کار را باید بیش از هر چیز دیگری جدی بگیرید و به اندازه کافی برای آن وقت بگذارید. در تکتنیک جدید که به نام طبیعی نامیده می شود ، با استفاده از این دستگاه فولیکول های مو به همان روش طبیعی ولی با سرعت بالا و بدون دخالت دست یکی پس از دیگری از ناحیه ی دهنده استخراج می شوند . اولین اتفاقی که پس از مراجعه فرد به کلینیک میافتد، تشخیص دقیق روش درمانی و دادن توصیههای لازم به بیمار است. در روش FUE گرافت های بیشتری را از بانک مو برداشته و با تراکم بالا کاشت مو انجام می شود و ظاهری طبیعی در موهای بیمار ایجاد می کند. برای پیوند مو به قسمت دریافت کننده، باید به اندازه کافی موی سالم در بانک مو وجود داشته باشد.

این روش به چهار مرحله اصلی تقسیم می شود: برداشت مو از ناحیه اهدا کننده، اولین مرحله روش کاشت مو برداشت نوار اهدا کننده از محل دریافت کننده به شکلی است که کمترین آسیب به موهای اهدا کننده وارد شود و کمترین جای زخم در ناحیه اهدا کننده بعد از بخیه زدن بافت ایجاد شود. متاسفانه با توجه به اینکه بسیاری از بیماران، نتایج طبیعی را که دوست داشتند به دست نمیآورند، در دهه 1980 توسط دانشمند برزیلی دکتر کارلوس اسکار یوبل مجددا این روش را مورد بررسی قرار گرفت. زیرا طراحی خط رویش و روش کاشت موی مورد استفاده تاثیر زیادی بر ظاهر طبیعی و پرپشت تر بود موها دارد.

البته مهارت جراح در این مورد تعیین کننده است و می تواند آن را به زیر ۵ درصد برساند. این ضمانت به پشتوانه بیمه ایران انجام می شود. تیم پزشکی کلینیک صدف از بهترین و برجستهترین اساتید دانشگاههای ایران و امارات از جمله دکتر سیدعلی هاشمی تشکیل شده است. یکی از مهمترین مسائلی که در انتخاب خدمات درمانی باید به آن توجه کرد، کیفیت کلینیک است. در نتیجه این روش را تنها میتوانید در یک کلینیک مجهز به آخرین تکنولوژیها، همچون کلینیک تخصصی هلیا پیدا کنید. نکته مهمی که در حین این کار باید به آن توجه داشت عدم فشار دادن آن بر روی زخمها است.

مزیت طبیعی نسبت به قدیمی این است که بر خلاف آن نوک برنده و تیز پانچ به عمق پوست فرو نمی رود ، بلکه پانچ های ظریفی که بین 0.78 تا 1.25 میلی متر قطر دارند ، در حال چرخش و همزمان وارد قسمت بالایی پوست ( حدود 3 میلی متر ) شده و فولیکول مو بدون کمترین آسیبی جدا می شود . به علاوه این روش ظرافت بالایی داشته و بدون درد و خونریزی است.

کبودی ، تورم ، درد پس از جراحی و خون مردگی دور چشم ها یا پیشانی که جزو عوارض احتمالی روش های کاشت قبلی محسوب می شدند ، به هیچ وجه در این روش وجود ندارد و فرد پس از گذشت تنها یک روز از پیوند مو می تواند مجددا به فعالیت های روزمره خود بازگردد و مراقبت ویژه ای پس از عمل وجود ندارد. اثرات داروی بی حسی تا چند ساعت بعد از جراحی باقی می ماند و بعد از آن، مصرف داروهای مسکن تجویز شده توسط پزشک می تواند از میزان درد احتمالی کم کند. تنها حدود 10 تا 14 درصد از افرادی که این لوسیون را امتحان میکنند رشد مو را تجربه خواهند کرد با این حال، لوسیون Rogaine میتواند به کاهش ریزش مو کمک کند.

این تکنیک یکی از جدیدترین روش های پیوند مو در دنیا است. گذشته از طاسی الگوی مردانه ، ریزش مو می تواند ناشی از آلوپسی (یک بیماری خود ایمنی باشد که باعث ریزش مو در لکه ها می شود) ، هورمون ها (هورمون های طبیعی مانند هورمون های بارداری یا دارو با هورمون های موجود در آنها مانند داروهای کنترل تولد) ، مشکلات تیروئید ، کمبودهای غذایی و حتی استرس باشد.

این کار را می توانید هر یک ساعت یکبار تکرار نمایید. اما خوشبختانه با وجود روش جدید کاشت مو SUT دیگر این مشکلات برطرف شده و این تکنیک با داشتن حداقل عوارض و معایب کاشت مو تبدیل به موثرترین روش در این زمینه شده. در نحوه خوابیدن خود دقت نمایید به هیچ عنوان هم سطح با زمین نخوابید و حال که صورتتان ورم دارد قسمت­های متورم را روی بالشت قرار ندهید. با این حال نتیجه کاشت مو تا حد زیادی به بانک مو و کیفیت موی فرد بستگی دارد. اگر بانک مو کافی در سر فرد مراجع وجود داشته باشد، جراح میتواند تا 14000 تار مو برای وی پیوند زند.

دیدگاهتان را بنویسید