لیپوساکشن یا پیکر تراشی چیست؟

2- در لیپوساکشن نیز مانند بقیه جراحی ها احتمال واکنش آلرژیک به بیهوشی وجود دارد. لیپوساکشن : در سال های اخیر جراحی های زیبایی یکی از شایع ترین اعمال جراحی در سراسر دنیا می باشد. XUAL یك نوع از UAL است كه در آن انرژی اولتراسونیك از خارج بدن از طریق سطح پوست اعمال میشود.

XUAL یك راه ممكن برای پیشگیری از ایجاد این عوارض از طریق اعمال خارجی امواج اولتراسوند است. در طول لیپوساكشن آب به طور مداوم اضافه شده و بالفاصله از طریق كانول مشابهی مكیده میشود. به طور كلی چربی از طریق یك كانول و یك دستگاه مكنده برداشت میشود. در این رویكرد یك كانـول كوچك مانند نـی از طریق یك شكاف كوچك وارد میشود. كانولی كه چربی را مكش میكند به طور مكانیكی مقابل كانول داخلی است و در نتیجه به بافت بیمار یا مفاصل دست جراح فشار وارد نمیكند. مهم ترین مساله مراجعه به جراح متبحر در این حوزه است. در صورت مشاهده هرگونه تورم، خون مردگی و یا خونریزی باید سریعا به پزشک مراجعه کرد. 3- درن ها و بخیه ها با توجه به شرایط بیمار بعد از 5 الی 10 روز پس از جراحی توسط پزشک برداشته خواهد شد.

توجه به این نکته بسیار ضروری خواهد بود که متقاضیان بدانند لیپوساکشن معمولا یک روش کلی کاهش وزن یا جایگزین کاهش وزن در نظر گرفته نمیشود. حداکثر مقدار چربی که میتوان طی یک جراحی برداشت ۳-۴ لیتر است. به گزارش ایران، اواسط خرداد سال 94، «سوگل» برای جراحی به یکی از بیمارستانهای خصوصی تهران رفت. با توجه به تقاضای مکرر هموطنان عزیز لیست بهترین متخصصین جراحی لیپوساکشن در تهران و ایران را فراهم نموده ایم. پیدا کردن بهترین پزشک لیپوساکشن در تهران مقداری دشوار است زیرا جراحان زیادی در این زمینه فعالیت می کنند. از این رو روش های بسیاری را چه به صورت جراحی، مثلا لیپوساکشن و یا به کارگیری رژیم های غذایی و فعالیت های بدنی انجام می دهند.

تمام فعالیت های بدنی شدید، مانند کاشت چمن، باغبانی و حمل مواد غذایی، به این هدف هفتگی کمک خواهد کرد. خلاص شدن از برخی مناطق چربی بدن می تواند حتی با وجود تمام تلاش در انجام ورزش و رژیم غذایی نیز دشوار باشد. چربی های تمام نواحی بدن را نمی توان با عمل لیپوساکشن برطرف کرد . UAL انتخاب خوبی برای كار بر روی نواحی فیبروزه مثل نواحی فوقانی كمر و یا سینهی مردان است.

همه می دانیم زمانی که فرد دچار اضافه وزن و یا چاقی مفرط است با استفاده از یک دوره درمان رژیم تغذیه ای و ورزش می تواند چربی های اضافی را کاهش و در نهایت وزن خود را کاهش دهد؛ اما در برخی مواقع برخی از چربی های موجود در نواحی مختلف بدن مانند شکم، پهلوها، ران و یا باسن و … بعد از برداشتن چربیهای اضافی و رفع غبغب، شاید بخواهید چاقی موضعی بدن را هم درمان و هیکلی زیبا و قلمی داشته باشید.

چاقی ریشه بسیاری از بیماری های متابولیک مثل دیابت، افزایش چربی خون و فشار خون و بیماری های قلبی و عروقی است. جراح با فشار دادن و كشیدن آن به جلو و عقب در چربی سبب شكسته شدن چربیها و خروج آنها از بدن میشود. برای کمک به از بین بردن این ظاهر نواری و دادن ظاهری زیبا و سفت تر به گردنتان، جراح شما می تواند از لیپوساکشن برای از بین بردن چربی های بیرون زده استفاده کند. هزینه دستمزد جراح که می تواند با توجه به تبحر و میزان سابقه وی متغیر باشد. 1- انجام بیهوشی: انتخاب نوع بیهوشی با توجه به شرایط بیمار توسط متخصص بیهوشی تعیین می شود. در اولین قدم برای رسیدن به زیبایی و برداشتن چربیهای ناحیه گردن، باید با یک پزشک مشورت کرده و شرایط خود را با او در میان بگذارید.

توجه به این نکته بسیار حائز اهمیت است که آمادگی های قبل از لیپوساکشن با توجه به شرایط بیمار می تواند متفاوت باشد. علت این ناهمواری، سلول های چربی آسیب دیده حین عمل میباشد که بدن با تولید آنزیمی باعث نابودی این چربی ها میشود به طوری که با توجه به بدن بیمار از چند هفته تا حداکثر 6 ماه این سلول ها حذف شده و سطح پوست کاملا یکدست میشود. این بیماری منجر به تجمع غیرطبیعی سلولهای چربی میشود که در نهایت باعث عدم تناسب چشمگیر در دستها و پاها میشود. ترومبوفلبیت كه مربوط به تشکیل شدن لخته خون داخل یک رگ که باعث ملتهب شدن و عوارض دیگر می شود. افرادی که دارای باسن بزرگ هستند هم با مشکلاتی روبرو می شوند. غبغب می تواند ارثی باشد و خلاص شدن از شر آن با سبک زندگی سالم و ورزش بسیار مشکل است.

بنابراین، برای جلوگیری از برگشت نتایج لیپوساکشن، مهم است که شما یک رژیم غذایی سالم و وزن پایداری را حفظ کنید. اما حدس میزنیم با توجه به پیچیدگی این فناوری، سوالات و ابهاماتی در ذهن شما وجود دارد. 1- در برخی موارد با توجه به محل عمل کاهش قدرت حرکت گزارش شده است. برخی از كانولها فقط حركات جلو، عقب و عرضی دارند. میزان موفقیت از جراحی لیپوساکشن به طور قابل ملاحظه ای به انجام صحیح مراقبت های بعد از عمل بستگی دارد. میتوانید بعد از عمل لیپوساکشن پمپ درد را درخواست کنید تا برای شما تجویز شود.

اینکه هزینه لیپوساکشن شکم شما شامل چه مواردی می شود بستگی به این دارد که کدام ارائه دهنده جراحی را انتخاب می کنید ، و ارزش این را دارد که همیشه سوال کنید “آیا هزینه لیپوساکشن شکم و هزینه هاي اضافی وجود دارد؟

همانطور که اشاره شد لیپوساکشن در بخش های مختلفی از بدن قابل انجام است. امروزه لیپوساکشن بازو با استفاده از روش های مختلفی قابل انجام است. لیپوساکشن با رویکردهای مختلفی انجام میشود. لیپو گردن اغلب با سایر روشهای اصلاح صورت (همچون بزرگ کردن چانه یا لیفت صورت) انجام میشود. لیپوساكشن اغلب بر روی شكم و ران خانمها و شكم و پهلوهای آقایان با شیـوع بیشتری انجام میشود.

پس از آشنایی با روند انجام تزریق چربی و ژل اکنون میتوانیم در خصوص این پرسش که کدام روش بر دیگری برتری دارد به صحبت بپردازیم. لیپوساکشن یک روش آرایشی و زیبایی است که از طریق آن چربی های اضافی بدن برداشته خواهد شد. سیستمهای UAL نسل سوم با رساندن انرژی به صورت پالسی از طریق یك پروب اختصاصی، به پزشك اجازه میدهد بدون خطر چربیها را برداشت كند، و این مشكل را حل كرده است. لیپوساکشن ویزر (یا لیپو ویزر) که به آن لیپوساکشن اولتراسونیک (UAL) هم گفته میشود، کم تهاجمیترین تکنیک لیپوساکشن است. 5- در صورتی که نیاز به بیهوشی باشد فرد بیمار باید از شب قبل ناشتا باشد. قبل از دانستن قیمت و هزینه عمل لیپوماتیک یا چربی کشی این مسئله را در نظر داشته باشید که روش لیپوماتیک یک روش بدون بیهوشی و بدون بخیه زدن و سرپایی است و دوران نقاهت کوتاهی دارد بنابراین گزینه مناسبی برای ایجاد تناسب اندام است.

دیدگاهتان را بنویسید