هر آنچه که باید درباره لیفت لب بدانید

اگر شما نیز تزریق ژل لب ناموفقی داشتهاید یا از نتایج حاصله راضی نیستید، نگران نباشید. این نوع ژلها برای حل شدن، به تزریق مادهی هیالورونیداز نیاز دارند و اثرات نامطلوب ژل را کاهش میدهند. ناحیه که ژل تزریق شده را با ویتامین آ استریل چشمی، یا هر دارویی که متخصص تجویز کند تا یک هفته پس از تزریق و روزی دو بار چرب کنید. بعد از اتمام مراحل فوق مجددا باید تارصوتی ارزیابی شود تا کاملا مطمئن شویم هیچگونه بافت اضافه ای در تارصوتی باقی نمانده است. ۱ پولیپ تارصوتی چیست؟

اگر در بررسی ها مشخص شود که مقدار از پولیپ در بافت چین صوتی باقی مانده است، آن را مجددا برش داده و خارج می کنند. وقتی در عضله کام شکافی وجود داشته باشد، عملکرد و گفتار را مختل نمی کند. منتها آن موقع هوس کردم این کار را انجام دهم. پرشک در جلسه مشاوره ، بعد از انجام بررسی های لازم ، در خصوص هزینه این درمان سفارشی ، با شما گفتگو خواهد کرد. در تمام این مراحل بخصوص هنگام برش، دقت بسیار زیادی لازم است تا برش بیش از حد ایجاد نشود. این چیزی نیست که نتوانم آن را اثبات کنم، حتی حاضرم خودم را در معرض معاینه هم قرار دهم تا به برخی رسانه ها ثابت کنم، هیچ نوع عمل زیبایی به غیر از جراحی بینی انجام نداده ام.

به طور کلی ، زمان ماندگاری تزریق به طور متوسط در دامنه ۶ الی ۱۸ ماهه ، متغیر می باشد. میزان ماندگاری فیلر با توجه به شرایط بدن هر بیمار متغیر است. خوب است بدانید که تزریق ژلها به صورت دائمی (ماندگاری طولانی) و موقت (ماندگاری کوتاه) میباشند. پزشک به شما توصیه می کند که تا ۲۴ ساعت صورت خود را آب نزنید و آن را به هیچ وجه لمس نکنید. علاوه بر اینکه بهتر از قبل از ملاقات نامزدتان حمام کرده باشید، از عطر خوشبویی نیز استفاده کنید تا بیشتر جذب شما شود و تمایل داشته باشد با شما ارتباط فیزیکی صمیمانهای برقرار کند. از اپیلاسیون، کرم های سفید کننده، ضد لک و موبر بر روی بینی بعد از تزریق فیلر خودداری کنید.

پزشکان می توانند مکمل های خاصی از جمله ویتامین A، ویتامین C و بروملین را به کسانی که قصد انجام عمل زیبایی بینی را دارند، توصیه کنند. به طور عمده دارای ویتامین c، نیاسین و تیامین است. پس از لیفت لب ممکن است به طور موقت در چند روز اول لب های شما دارای علائم قرمزی، ورم، درد، خارش، کبودی یا حساس شدن آن ناحیه داشته باشند. برای افرادی که فک بالای آنها عقب تر از فک پایینی باشد: با استفاده از لیفت سانترال لب پروجکشن لب افزایش یافته و لب ها به میزان بیشتری نمایش داده می شوند.

این کار می تواند به لب ها آسیب بزند. پس از تزیریق پروتز لب چه کار نباید انجام بدهم؟ روش های مختلفی برای انجام لیفت لب وجود دارد. برای این متقاضیان، لیفت لب یا همان لیفت سانترال لب توصیه می شود. در ادامه صحبتمان راجع به لیفت بینی دائمی از جمله لیفت بینی استخوانی و لیفت بینی گوشتی، بهتر از پیش از پرداختن به قیمت لیفت بینی در تهران، قیمت لیفت بینی در اهواز و اینکه هزینه لیفت بینی با نخ چقدر است، ابتدا روشهای لیفت بینی بدون جراحی را بررسی کنیم و ببینیم آیا لیفت بینی دائمی است یا خیر؟ بعد از این برش بزرگ در پولیپ، باقی بافت دوباره بررسی می شود تا هیچگونه باقیمانده ای از پولیپ در تار صوتی نمانده باشد.

سپس زائده را به وسط کشیده تا محل برش تعیین شود. در مرحله ی اول محل برش را با کشیدن ضایعه مشخص می کنند. در بیشتر موارد حجم لب ها به گونه است که نیاز است گونه ها و فک بیمار نیز برجسته شوند. دقت در انتخاب متخصص تزریق فیلر خوب و مرکز درمانی که امکانات و خدمات استانداردی را برای بیماران فراهم آورده و الویت فعالیت های خود را منافع و سلامت بیمار قرار می دهد ، شاخصه های تعیین کننده در پیشگیری از بروز هر گونه عوارض و مشکلات در فرایند تزریق فیلر محسوب می شوند. ناحیه ای که تزریق فیلر در آن انجام شده است ، بعد از فرایند تزریق ، دچار تورم موقتی می شود.

بعد از فروکش کردن تورم ، می توانید نتیجه واقعی تزریق فیلر خود را مشاهده کنید. برای جوان سازی صورت و از بین بردن علائم قابل توجه پیر شدن صورت در افرادی که تمایل دارند، گونه ها را به سمت پایین بکشند. از محل بافت آسیب دیده و بافت سالم، یک برش در سطح بالایی تارصوتی ایجاد می شود. بافت برش خورده را روی تارصوتی کشیده تا محل دقیق برش بافت باقی مانده مشخص شود. طبق گفته پزشکان، حداقل تا یک سال پس از جراحی بیماران باید از کرم ضد آفتاب استفاده کنند تا از تغییر رنگ پوست در دوران بهبود محل زخم، جلوگیری شود.

انتخاب محل برداشت بافت با نظر شما و صلاحدید پزشک متفاوت خواهد بود. پزشک قبل از اجرای فرایند تزریق ، ناحیه درمان را با استفاده از کرم های مخصوص ، بی حس می کند. اگر این بافت بسیار کوچک باشد و نتوان از فورسپس برای گرفتن آن استفاده کرد، باید از قیچی مخصوص که حالت منحنی دارد استفاده کرد و بافت را جدا و خارج کرد. در جراحی میکروسکوپی پولیپ همانند جراحی ندول حنجره از قیچی و فورسپس های میکروسکوپی استفاده می شود. یک قیچی بسیار کوچک وارد فضای حنجره می شود.

در انتها کمی لیدوکائین نیز به فضای حنجره و پایین حنجره اعمال می گردد. برای بیمارانی که خطر بیهوشی دارند، از تزریق استروئید در پولیپ استفاده می شود. از سال 2000 میلادی به بعد، آگمنتیشن دائمی لب طرفدارهای زیادی پیدا کرده است و ترفندها و مواد جدیدتر و موثرتری برای انجام این عمل ابداع شده­اند تا فرد در کمال آرامش بتواند این عمل را انجام دهد. از شما عزیزان سپاس گزاریم که ما را تا پایان این مقاله همراهی کردید، سایت جراحتو سعی بر این داشته تا شما عزیزان را با بهترین جراح چشم گربه ای در تهران آشنا کند و امیدواریم که مطالب گفته شده برای شما مفید واقع شده باشد.

بعد از تزریق فیلر بهتر است به مدت ۳ الی ۴ ساعت از قرار گرفتن در حالت خوابیده خودداری کنید. بافت آسیب دیده از داخل کمی بیرون آورده می شود تا در دسترسی برای برش و خارج سازی قرار بگیرد. بافت زیر فلپ را مجددا بررسی نموده تا از پاکسازی کامل پولیپ مطمئن شویم. در مرحله اول متخصص جراحی زیبایی و پروتز ، وضعیت ظاهری لب ها و پوست اطراف دهانتان را به دقت بررسی و معاینه می کند .

گفتاردرمانگر به شما کمک می کند که هرگونه مشکل در سیستم های فوق را شناسایی و رفع نمایید. اگر فکر میکنید که جراحی لب و کیت های لب گران قیمت تنها راه حل هستند، باید نظرتان را عوض کنید و مجدد فکر کنید. بهعنوان مثال، اگر تنها لب بالاییتان را باید باریکتر نشان دهید، از رنگ تیرهتری بر لب بالایتان استفاده کنید درحالیکه برای برجستهتر کردن لب پایینیتان از رژ با رنگ اندکی روشنتر استفاده میکنید (یا بالعکس).

علاوه بر این ممکن است پس از درمان کمی قرمزی و درد در محل تزریق وجود داشته باشد. این محل بسیار مهم است که دقیق شناسایی شود. بافت مخاطی مربوط به پولیپ از محل مشخص شده برش داده می شود. اگر پولیپ ها درمان نشوند، در تار صوتی مقابل پولیپ باعث ایجاد زخم و ضایعات فضاگیر می شوند. همچنین ممکن است بدشکلی دائمی در تارصوتی ایجاد شود. در این حالت دندان ها کوتاه به نظر میرسند؛ اگر چه ممکن است طول واقعی آنها بلند و مناسب باشد. در صورت تجربه کردن درد ، می توانید از داورهای مسکن تجویز شده توسط پزشک استفاده کنید.

دیدگاهتان را بنویسید