همه چیز درباره عمل جراحی پروتز سینه – نبض ما

احیاء و افزایش اعتماد به نفس: جراحی پروتز سینه می تواند عزت نفس از دست رفتۀ زنانی که به گمانشان سینه های کوچک، نامتقارن و نامطلوبی دارند را احیاء کند و به مرور زمان افزایش دهد، همچنین در افرادی با تجربه­ی سرطان حس بهبود را تقویت بخشد.

جایگزینی وزن سینه از دست رفته: برداشتن کل سینه (ماستکتومی) به دیلیل سرطان یا بخشی از آن طی لامپکتومی تعادل بدن را برهم می زند و می تواند باعث خمیدگی ستون فقرات، افتادن شانه و نهایتا درد مزمن کمر و گردن شود. اگر پروتز سینه به دست یک پزشک با تجربه انجام شود عوارض آن کمتر، و خود عمل نیز امن تر و کمتر تهاجمی تر خواهد بود. اگر سیگار می کشید پزشک از شما می خواهد به مدت چهار تا شش هفته قبل و بعد از عمل سیگار را ترک کنید چرا که می تواند موجب عفونت شود و در روند بهبودی تاخیر ایجاد کند.

افراد سیگاری باید حداقل از ۲ هفته قبل از جراحی و تا پایان روند بهبودی از کشیدن سیگار خودداری کنند. به مدت دو تا چهار هفته از فعالیت های سنگین، هر چیزی که به محل زخم فشار وارد کند و سبب کشش در سینه ها شود خودداری نمایید.

ایشان با اتکا بر توانمندی بالایی که طی سالیان طبابت خویش کسب نموده اند ، شما عزیزان را در راستای انتخاب بهترین گزینه برای برجسته کردن سینه های تان به بهترین نحو ممکن یاری خواهند نمود. پروتزهای سیلیکونی ماندگاری بالایی نزدیک به 10 تا 20 سال دارند. به طور کلی پروتزها شامل دو نوع پروتز سالینی (محلول آب نمک) و پروتز سیلیکونی می باشد که در هزینه، احساس و برش تفاوت هایی دارند؛ با در نظر گرفتن این تفاوت ها و به کمک جراح خود می توانید کاشتی که از هر لحاظ مناسب و متناسب با اهداف شما از جراحی پروتز سینه باشد را پیدا کنید.

چندی پیش خانم هایی برای جراحی پروتز سینه اقدام میکردند که در رده سنی میانسالی قرار داشتند و فرم سینه ها دچار افتادگی بودند اما امروزه خانم هایی که برای این جراحی مراجعه میکنند در رده سنی جوانان قرار دارند. به هیچ عنوان بدلیل قیمت پایین پروتز هایی را انتخاب نکنید که کیفیت نامرغوبی دارند زیرا موجب می شود که شما نتوانید نتایج مطلوبی را از این جراحی دریافت کنید . این پروتز بر احساس، استحکام و شکل سینه تاثیر می گذارد. از جراح بپرسید چند پروتز سینه انجام داده است. البته تزریق چربی به سینه نیز می تواند به افزایش حجم آن کمک کند، اما عمل پروتز از استانداردهای بیشتر و عوارض کمتری برخوردار است.

توجه کنید که انجام این عمل برای همه بانوان لازم نیست و تنها کسانی که علاوه بر فرم سینهها از افتادگی آنها نیز ناراضی هستند، میتوانند از این عمل استفاده کنند. این افراد می توانند با استفاده از جراحی کوچک کردن سینه یا ماموپلاستی اقدام به زیبایی فرم سینه های خود نمایند.

این ایده ی خوبی است که افراد در خصوص این روش ها اطلاعات زیادی را در اختیار داشته باشند. در ابتدا قبل از این که بپردازیم به بحث دانستنی های پروتز سینه می خواهیم یک سری آگاهی را درباره ی قبل از عمل پروتزدر اختیار شما قرار دهیم. جراح پروتز را در این جیب و پشت نوک پستان قرار می دهد. بسیاری از بهترین پزشکانی که به ارائه خدمات زیبایی و انجام جراحی زیبایی سینه می پردازند عمل بزرگ کردن سینه با پروتز را از پرطرفدارترین جراحی های زیبایی سینه زنان برشمرده اند که می توان موضوعی تامل برانگیز باشد.

در طول 3 ماهه اولیه بعد از عمل جراحی پروتز سینه ؛ بدن در اطراف پروتز ، بافت تشکیل می دهد. قرار دادن کاشت: جراح بافت سینه را از عضلات و بافت همبند قفسۀ سینه جدا می کند و ناحیه ای شبیه پاکت یا جیب ایجاد می شود.

روش معمول در این جراحی قرار دادن ایمپلنت های پستان در بافت یا عضلات سینه است. همهی آقایانی که بافت سینههای آنها بیش از حد طبیعی میباشد کاندید جراحی زیبایی ژنیکوماستی هستند. بیهوشی: اغلب جراحی زیبایی سینه حین بیهوشی عمومی انجام می شود، اما ممکن است گاهی جراح بی حسی موضعی را ترجیح دهد.

ممکن است امتحان کردن پروتز در بیش از یک فروشگاه مفید باشد. کل هزینه جراحی پروتز سینه در سال 1400 و 1401 چند؟ آمارها نشان می دهد كه بیش از ۳ میلیون زن در سراسر دنیا در ۳۵ سال اخیر پروتز سینه انجام داده اند و این آمار هر ساله افزایش می یابد. جهت تعیین پروتز مناسب شما سینه ها و بدن (وزن و قد) به طور دقیق معاینه می شود و عکس برداری های لازم صورت می پذیرد. جراحی پروتز سینه از جمله جراحی های زیبایی به شمار می رود که معمولا به دو دلیل انجام می شود.

دیدگاهتان را بنویسید