پروتز سینه و برند های پروتز سینه

از این رو باید متذکر شد که چنانچه قرار باشد عمل پروتز سینه ، با هدف ترمیم سینه انجام شود ؛ در دسته جراحی های درمانی قرار می گیرد و در نتیجه ، شرکت بیمه با توجه به تعهدات مالی خود می تواند بخشی از هزینه های این جراحی را بر عهده گیرد. ما در این مقاله از راز جراحی ، قیمت پروتز سینه را به طور مفصل مورد بررسی قرار داده و فاکتورهای اثرگذار بر روی قیمت این جراحی را بیان نموده ایم ؛ اگر می خواهید بدانید قیمت پروتز سینه در تهران ، کرج ، اصفهان ، شیراز ، مشهد ، لرستان ، تبریز ، قم ، بندرعباس ، و سایر شهرها چقدر است یا هزینه پروتز سینه در سال ۱۳۹۸ ، ۱۳۹۹ ، ۱۴۰۰ ، ۱۴۰۱ چقدر است ؛ خواندن این مقاله را از دست ندهید.

اگر از این موضوع نگران هستید ، ایمپلنت یا پروتز کوچکتر انتخاب کنید تا کمترین میزان کشیدگی پوست و لذا کمترین Stretch Mark و ترک خوردگی ایجاد شود. اگر قصد انجام عمل جراحی بزرگ کردن سینه را دارید، احتمالاً مایلید بدانید که این عمل چقدر برای شما هزینه خواهد داشت.

شما می توانید برای اطلاع از قیمت پروتز سینه در کلینیک زیبایی مهرزاد با مشاوران ما تماس بگیرید. همانطور که گفتیم ؛ تبحر و توانایی جراح ، تاثیر مستقیم بر نتیجه این عمل زیبایی دارد ؛ لذا قیمت پروتز سینه در شهرهای بزرگ که جراحان کارآزموده و ماهر در آن ها فعالیت دارند ، نسبت به شهرهای کوچک ، بالاتر خواهد بود. باید اشاره داشت که همه پروتزهایی که در حال حاضر وجود دارند ، در جنس و نوع متریال هیچ تفاوتی با هم ندارند و دلیل این که قیمت پروتزهای منتور نسبت به دیگر پروتزها گران تر هستند ، صرفا این است که این پروتزها هزینه برند و نامش را می گیرند ؛ البته این مسئله نیز قابل چشم پوشی نیست که پروتزهای برند معروفی همچون منتور ، نتایج رضایت بخش تری به دنبال دارند.

سینه شش تا دوازده ماه بعد، فرم طبیعی خود را خواهد داشت و شما می توانید نتایج نهایی را مشاهده کنید. همچنین شما باید در طی این مشورت، سوابق بیماریهای احتمالی در خود را با پزشک در میان بگذارید. افرادی که مایل هستند عمل جراحی پروتز سینه را انجام دهند و می خواهند قیمت پروتز سینه را بدانند در ابتدا باید به کلینیک زیبایی مجهز و پزشک متخصص مراجعه کنند تا پزشک با توجه به شرایط بیمار و عواملی که قیمت پروتز سینه به آنها بستگی دارد ،هزینه نهایی پروتز سینه را مشخص نماید. بیمار در ابتدا باید در مورد هزینه پروتز سینه و هزینه عمل پروتز با پزشک جراح خود صحبت کرده و قیمت کلی پروتز را جویا باشد.

در این جلسه درباره جراحی سینه توضیحاتی به طور مفصل به بیمار ارائه میشود. جراح پلاستیکی که پروتز سینه را در سینه بیمار قرار می دهد ، پیش ازعمل ،نحوه ی ایجاد برش و اطلاعات لازم را به بیمار می دهد. پروتز سینه انواع مختلفی دارد که امروزه از قطره ای اشکی بیشتر از سایرانواع دیگر آن استفاده می شود. برای محاسبه قیمت پروتز سینه فارغ از رویکردی که دارد ، پارامترهای مختلفی در نظر گرفته می شوند و در قیمت نهایی این جراحی ، دخیل هستند. بزرگ کردن سینه ، با اسامی مختلفی ؛ از قبیل اصلاح سینه یا بزرگ کردن سینه شناخته می شود.

جراحی پروتز سینه ، عملیاتی برای بزرگ کردن سینه ها معمولا با استفاده از یک ایمپلنت پر شده از سیلیکون یا سالین فیزیولوژیکی می باشد. مكان زیرماهیچه ای، پوشش و پوشیدگی شكل و ظاهر پروتز سینه را زیاد می كند.

نوع پروتز سینه مورد استفاده نیز می تواند بر هزینه عمل جراحی پروتز سینه اثر بگذارد.بنابراین باید انواع پروتز سینه را در هنگام مجاسبه قیمت پروتز سینه در نظر بگیرید. پروتز سینه نمکی چیست؟ از این رو افراد با این سوال مواجه اند که قیمت پروتز سینه منتور چقدر است؟ استفاده از پروتز بزرگ در یک پوست شل به معنای ایجاد یک پتوز و افتادگی در بافت سینه می باشد. به طور کلی در طول دوران حاملگی ، سینه های بانوان بزرگ شده و تمام تغییرات رایج در طول دوران بارداری را خواهد داشت. 6. به طور کلی جراحی پروتز سینه می تواند باعث افزایش اعتماد به نفس شود.

قیمت پروتز سینه به چه چیزی بستگی دارد ؟ هر مارک پروتز سینه قیمت متفاوتی دارد. اگرچه حساسیت ها نسبت به سیلیکون بسیار نادر است ، اما امکان ایجاد حساسیت نسبت به هر ماده ای بر روی کره زمین وجود دارد. جنس پروتز سینه بسیار مهم است؛ نوع سیلیکونی و نمکی آن چندان تفاوتی در قیمت ندارند اما انواع شرکتها و کشورها تولیدکننده پروتز سینه، اختلاف قیمت زیادی را در بازار این کالای جراجی زیبایی ایجاد کردهاند.

آیا حاملگی و تغییرات دوران بارداری ، بر نتیجه جراحی پروتز سینه تأثیرگذار است ؟ زیرا ممکن است قیمت مقدار مشخصی برای این دو برند متفاوت باشد. برای مثال هزینه ها در ایالات متحده بین ایالتهای مختلف از ۲۰۰۰ دلار تا ۸ هزار دلار متفاوت است. هزینه عمل پروتز سینه با توجه به فاکتورهایی که ذکر کردیم، از 15 تا 70 میلیون متغیر است.

کیفیت ایده آل، فناوری نوین در ساخت و قیمت مناسب باعث شده است تا برند پلی تک به انتخاب بسیاری از متقاضیان عمل پروتز سینه تبدیل شود. وزن پروتز تقریبا با وزن سینه خود فرد برابر است و در مورد درجات سختی و نرمی نیز با بافت خود بدن برابری می کند. بر کسی پوشیده نیست که افزایش وزن به مرور زمان ، عوارض خود را نشان می دهد و اکثر بانوان ، زمانی که وزن کم می کنند به عوارض آن پی می برند. از عواملی كه باعث تغییر در حجم سینه ها در طول زندگی می شود می توان به افزایش وزن و به دنبال آن افزایش بافت چربی در كل بدن و همچنین سینه ها و برعكس لاغری و كاهش وزن و به دنبال آن كاهش چربی و كوچكی سینه ها، حاملگی و افزایش حجم سینه ها و كوچك و جمع و چروكیده شدن سینه بعد از پایان دوران شیردهی اشاره نمود.

دیدگاهتان را بنویسید