کاشت مو، انواع روشها و هزینه عمل کاشت مو – مجله سلامت دکترتو

LLLT یک روش غیر تهاجمی است که با تاباندن لیزر کم توان بر فولیکولهای مو در طول مراحل اولیه ریزش مو، رشد مو را تحریک میکند. رژیم های سخت، مضر و کم کردن وزن های ناگهانی. زخم های ناحیه ی کاشت تا ۷ روز و زخم های بانک مو تا ۱۴ روز کاملاً بهبود یافته و ناپدید می شوند. 7. پس از کاشت، شاهد تحریک مو و رشد سریع، بهبود و جوانسازی رشتههای مو خواهید بود. همانطور که مشاهده می کنید کوتاه کردن پیشانی مراجعه کننده عزیزمان با انجام کاشت مو بسیار عالی صورت گرفته است.

مراحل کاشت مو در روش SUT تنها در یک جلسه انجام میگیرد و ظاهری بسیار طبیعی به موهای فرد میدهد. در روش کاشت موی sut دیگر مانند روش های کاشت fut و کاشت fit نیاز به جلسات مکرر نیست و شخص بیمار با یک جلسه کاشت خود را انجام میدهد از مزایای خوب این روش از کاشت طبیعی بودن خط رویش است. خط رویش طبیعی و برداشت و کاشت مو به شیوه بسیار دقیق، رسیدن به بالاترین تراکم مو در کمترین تعداد جلسات ممکن (۱ جلسه) و از بین نرفتن حالت طبیعی چهره فرد از مزایای کاشت مو به روش SUT است.

خط رویش طبیعی و تراکم بالا از جمله ویژگی های چشمگیر کاشت مو به روش SUT می باشد. همچنین تراکم مو در این روش افزایش بهتری داشته است. به کمک کاشت مو میتوانید قسمتهایی از سر که دچار ریزش موی شدید یا طاسی شده را پر کنید اما این تصور که میتوان با کاشت مو موهایی بسیار پرپشت ایجاد کرد کاملا اشتباه است. استخراج این فولیکول کار دشواری نیست؛ اما وقت زیادی را تلف می کند.

نمونه کار کلینیک: بهترین مرکز کاشت مو در تهران جایی است که بدون ترس و درنگ مجموعه کاملی از نمونه کارهای قبلی خود را در اختیار زیباجویان قرار دهد؛ بهتر است دقت کنید که عکسها دستکاری نشده باشند. شاید برایتان جالب باشد که زنان نیز برای مشکلات کم پشتی موهای خود از روش کاشت مو استفاده میکنند. اگر هم داشته باشید بسیار کم است و با قرص های مسکن معمولی مدیریت می شود.

با استفاده از سوزنهای بسیار ظریف، پلاکت ها به درون سر تزریق میشود تا فولیکول های مو تحریک به رشد شوند. افراد 25تا60 ساله بهترین کاندید کاشت مو هستند البته افراد مسن سالم هم کاندید مناسبی برای کاشت مو محسوب می شوند زیرا موهای سفید کاشته شده بسیار طبیعی دیده شده و کسی متوجه کاشت موی افراد مسن نمی شود. تقریباً میتوان گفت قیمت کاشت 3000 گرافت مو به روش FIT، چیزی حدود 7 میلیون تومان خواهد بود.

موهای تازه رشد می کنند و حالت طبیعی به سر باز می گردد. پس از آن جراحان دسته های مو را به گرفت های کوچکتر یا همان میکروگرفت ها و مینی گرفت ها که به ترتیب شامل ۱-۲ تار مو و ۳-۶ تار مو می شد تبدیل کردند و توانستند رضایت بیشتری از بیماران جلب نمایند. بعد از رشد موها، می توانید با آن ها مانند موهایی طبیعی رفتار کنید.

روز بعد از کاشت مو به روش SUT می توانید به محل کار بروید؛ اما معمولاً توصیه می شود که چند روزی استراحت کنید. معمولاً بعد از کاشت مو به روش SUT احساس درد و ناراحتی نخواهید داشت. پس از انجام پیوند مو طبیعی ممکن است کمی درد داشته باشید و یا شاهد عوارض جانبی باشید، به همین دلیل قیمت و هزینه های مربوط به داروهای دوران نقاهت که شامل آنتی بیوتیک ها، انواع ضد درد ها و سایر داروها می شود را نیز در نظر بگیرید.

همانطور که اشاره شد، در این روش هیچ گونه عمل جراحی انجام نمی شود و در نتیجه درد و خونریزی و اسکار در این روش از بین می رود. بعد از بررسی موارد نام برده شده، اگر بیمار از نظر سلامتی دارای شرایط مطلوبی بود، پس از تراشیدن مو به اتاق عمل منتقل می شود. کلینیک شیرزادگان یکی از بهترین کلینیک های تخصصی کاشت و ترمیم مو در خوزستان است که مجوز رسمی از وزارت بهداشت و درمان دارد.کلینیک شیرزادگان از سال 87 فعالیت خود را آغاز کرده است اعضاي كلينيك كاشت مو شیرزادگان صبورانه و متعهدانه با تاكيد بر تخصص، تبحرو تجربه، مهارت و علاقه مندي خود به اين حرفه را به نمايش گذاشته اند.در گذشته ریزش مو و از بین رفتن زیبایی انسان مشکلی غیر قابل حل بود.امروزه با توجه به پیشرفت علم پزشکی در کاشت مو دیگر کسی از طاسی و یا کم پشتی موی سر خود رنج نخواهد برد.هم اکنون کلینیک کاشت موی شیرزادگان دارای ۲ شعبه در اهواز و تهران آماده خدمات رسانی به همه عزیزان میباشدست.

اگر شرایط مناسبی داشتید، باید جویای نظر تخصصی پزشک متخصص شوید تا بتوانید بهترین تصمیم را بگیرید. با وجود اینکه هزینه FUT نیمی از FIT و DHI است، اما اگر شما نمیخواهید هیچ نوع جای زخمی باقی بماند، بهتر است دو روش دیگر را در بهترین کلینیک پیوند مو در تهران، امتحان نمایید زیرا فولیکولها تکتک از ناحیه اهداکننده استخراج میشوند بنابراین هیچ زخمی وجود ندارد. کاشت مو به روش SUT یکی از جدید ترین روش های کاشت مو در دنیا بوده که پس از آن، هیچ جای زخم و اسکاری بر روی سر باقی نمی ماند و مورد تأیید سازمان غذا و داروی امریکا (FDA) می باشد.

با کم شدن تراکم موی ناحیه دهنده میزان مو برای کاشت موی بعدی درمناطق طاسی که در آینده بوجود می آیند (که حتماً این اتفاق می افتد زیرا ریزش موی مردانه یک روند رو به جلو و دائمی است) باقی نمانده و بعداً مشکلاتی از نظر زیبایی برای بیمار بوجود می آید. کاشت مو به روش FUE از محبوبیت بیشتری در بین مردان برخوردار است، اما این روش به طور گسترده­تر برای زنانی که دچار ریزش مو از نوع مردانه هستند هم استفاده می­شود.

1. زنان و مردانی که بیش از پنج سال است که موهای خود را به دلیل الگوی طاسی زنانه یا مردانه از دست دادهاند یا در مقیاس نوروود به کلاس 3 طاسی یا بالاتر رسیده باشند. به همین دلیل احتمال برداشت گرافت های کم کیفیت تر نیز بیشتر می شود. این روش ، روشی کم تهاجمی است و بدون هیچ نوع جراحی ای انجام میشود و به همین دلیل بعد از عمل هم سریعا شروع به بهبودی میکند مثلا بعد از گذشت 4 تا 7 روز پس از روز عمل ، متقاضی بهبودی کامل را به دست می آورد.

این مشکل در کاشت مو به روش SUT برطرف شده و به همین دلیل تعداد گرافت های کاشته شده در یک جلسه افزایش می یابد. در چند روز ابتدایی ظاهر پوست سر به دلیل وجود لخته های خون قدری ناخوشایند است. در مرحله ی دوم، فولیکول به کمک مکش از پوست سر خارج می شود. در مرحله ی پایانی، به کمک پانچ استاندارد (SP90) سوراخ های کوچکی در ناحیه ی گیرنده ایجاد می شود.

با توجه به این که عضو پیوندی از بدن خود فرد گرفته می شود، به نگهداری و مراقبت خصی نیاز ندارد. شاید برای شما هم سوال باشد که کاشت مو در زنان چگونه است، ما در این مقاله سعی داریم شما را آشنا کنیم، اقداماتی که در زمینه زیبایی انجام می شود کاشت مو برای زنان است، بسیاری از زنانی که به زیبایی چهره خود اهمیت می دهند زمانی که با ریزش مو مواجه می شوند به فکر کاشت مو می افتند زیرا مو یکی از مهمترین دلایل زیبایی برای خانم ها می باشد. مصرف ویتامینها را فراموش نکنید. اگر قرص یا کپسول ویتامین E مصرف میکنید، پزشکتان را در جریان بگذارید و سه هفته قبل از عمل مصرف آن را قطع کنید.

هر چه بانک موی شما غنی تر باشد و جنس آن برای کاشت جلوی سر مناسب تر باشد، شانس شما برای یک عمل کاشت موی موفق با هدف کوتاه کردن پیشانی بیشتر است. در برخی روشهای کاشت ممکن است شب بعد از جراحی یا تا چند روز بعد از آن خونریزی داشته باشید. روش fit یکی از قدیمیترین و در عین حال رایجترین روشهای کاشت طبیعی مو است. کاشت مو به روش SUT شکلی بهینه سازی شده از روش FIT است. 1. سن : افرادی که اقدام به کاشت مو می کنند باید سنی بالای ۲۵ سال داشته باشند. داروهایی که برای درمان این عارضه استفاده میشوند، تنها به هدف کند کردن روند ریزش و جبران بخشی از موهای از دست رفته هستند.

دیدگاهتان را بنویسید