کاشت موی طبیعی سر برای رفع کم پشتی جلوی سر مردان و زنان

1. اصلی ترین مزیت این روش کاشت مو، امکان افزایش تراکم برای پرپشت شدن موی سر است البته در ابتدا متخصص وضعیت بانک مو را بررسی خواهد کرد. احساس از دست دادن اعتماد به نفس و افزایش سن یکی از رایج ترین انگیزه های جستجو در بسیاری از افراد برای کاشت مو و ترمیم جوانی است ، خواه این عمل پیوند سر یا ریش باشد. این در حالی است که ممکن است کوتاه کردن پیشانی در این افراد خیلی جذاب نبوده و تاثیر آن چنانی بر افزایش زیبایی چهره شان به جا نگذارد.

روش دیگر کوتاه کردن پیشانی انجام عمل جراحی است که طی آن بخشی از پیشانی را برش می دهند و با کشیدن پوست سر به سمت پایین، فاصله ی بین موها تا ابروها را کاهش می دهند. نمونه کار کلینیک: بهترین مرکز کاشت مو در تهران جایی است که بدون ترس و درنگ مجموعه کاملی از نمونه کارهای قبلی خود را در اختیار زیباجویان قرار دهد؛ بهتر است دقت کنید که عکسها دستکاری نشده باشند. یک جراح با تجربه در زمینه کاری خود را انتخاب کنید. زیرا در صورتی که پزشک از تجربه و تخصص کافی در این زمینه برخوردار نباشد و فولیکول ها را به درستی در مناطق مورد نظر قرار ندهد، نتیجه حاصل از کاشت مو رضایت بخش واقع نمی شود و هزینه فرد به هدر می رود.

در تکنیک کاشت مو تخصص و مهارت پزشک بسیار مساله مهمی است که باید به آن توجه کرد و برای ترمیم مو به کلینیک هایی مانند: کلینیک مدرن مراجعه کرد که از پیشرفته ترین تجهیزات بهره ببرند و کاشت مو را زیر نظر بهترین پزشکان انجام دهند. 2. شما در مدت زمان کوتاه تری می توانید شاهد رشد بسیار خوب موی سر با حجم زیاد باشید چون کاشت و عمل ترمیم تراکم، همزمان با هم انجام می شود. زمان خونریزی خیلی زیاد نیست و با گاز استریل این مشکل حل میشود. در هنگام جراحی پوست سر دچار خون ریزی می شوید که امکان دارد در هنگام جراحی قطع شود یا تا زمان کمی ادامه دار باشد.

به طور کلی انجام این کار کمی سختتر است و البته هزینه بیشتری نیز به همراه دارد. کاشت مو برای بسیاری از افراد امکان پذیر است اما بسیاری از افراد نیز به عنوان کاندید مناسب برای این روش شناخته نمی شوند. به عنوان مثال: اشخاصی که مبتلا به آلوپسی هستند به این دلیل که دارای بانک موی مناسبی نیستند و بدن آنها به فولیکول های مو واکنش نشان می دهد، معمولا نمی توانند کاشت موی طبیعی انجام دهند و این روش برای آنها شکست پذیر واقع می شود. آیا می دانید که دلایل شکست در روش کاشت مو چیست؟ آیا شما کاندید مناسبی برای کاشت مو هستید؟ فقط شما میتوانید تصمیم بگیرید که آیا کاشت مو ارزش هزینه کردن دارد یا نه.

مراقب اغراق هایی مانند “دو برابر کردن مو” یا “شبیه سازی مو” باشید. کوتاه کردن و اصلاح مو پس از کاشت چگونه است ؟ پیشرفت تکنولوژی تمرکز زیادی بر اهمیت مسائل زیبایی شناسانه در ایجاد موی طبیعی به دنبال داشته است. برای تسلط بر این مهارت ، زمان و تلاش زیادی لازم است و اختصاص هیچ “بیماری” به عنوان “آزمودنی” شرایط مطلوبی نیست. در صورتی که خواهان کاشت مو با تراکم بالا هستید، باید واجد شرایط خاصی باشید تا به هدفتان برسید. همانگونه که گفته شد از دستگاه برای استخراج و پیوند مو استفاده می شود لذا به فولیکول آسیب وارد نشده، خطر عفونت وجود نداشته و سرعت کار بالا می رود. در برخی موارد ،کاشت موتوسط یک جراح بی تجربه انجام می شود ، در نتیجه پیوند به درستی انجام نمی شود و باعث شکست روش می شود.

چرا برخی از مراحل کاشت مو با شکست مواجه می شوند؟ چرا که اگر ریزش مو هنوز در فرد متقاضی کاشت مو متوقف نشده باشد و روز به روز مو های بیشتری را از دست بدهد، آن وقت انجام کاشت مو اصلا برای او مناسب نیست. چرا که بیماران میتوانند به کمک روشهای کاشت مو به صورت دائمی به موهایی پرتراکم و زیبا دست یابند. البته دلیل دیگر شکست ایمپلنت مو، نبود بانک موی قوی است و در نتیجه تراکم ایده آل به دست نمی آید. موهای اهدا کننده از پشت سر بیماران یا به تنهایی استفاده می شود و یا با موهای دیگر بدن برای بخشی از درمان ترکیب می شود ، با برنامه ریزی و پیوند مناسب ، نتایج طبیعی به دست می آورد.

مهم است که توجه داشته باشیم، ریزش مو پس از کاشت مو یک رخداد طبیعی است و روش بدن برای پاسخ دادن به تروما است که در طول پروسه پیوند مو دریافت می شود. فرایند کاشت مو در عمل کاشت مو با در نظر گرفتن انواع روش های کاشت مو ریشه از بانک برداشته می شود منظور از بانک مو می توان پشت سر یا هر قسمت از بدن باشد که ریشه مو را بتوان برداشت کرد، سپس فولیکول های مو بصورت یک به یک جدا می شوند و با همان دقت و ریزه کاری و ظرافتی که جدا شده اند در منطقه گیرنده با ایجاد برش هایی به اندازه یک میلی متر یا کمتر پیوند زده می شوند. اضطراب یک واکنش طبیعی انسان است ،به ویژه قبل از جراحی زیبایی ،مانند کاشت مو .علاوه بر این ،مقدار رضایت حاصل از یک روش کاشت مو ،موفقیت آمیز بیش از انتظارات بیماران است.

با این وجود باید آگاه باشید که برای دریافت نتیجه موفقیت آمیز و رضایت بخش باید این مطالب را در نظر بگیرید و انها را رعایت کنید تا از بروز مشکل جلوگیری به عمل آورید. در پاسخ به این سوال باید بگوییم که کاشت مو از صد در صد میزان موفقیت بهره مند است و نتیجه حاصل از آن به صورت صد در صدی نتیجه بخش و رضایت بخش واقع می شود. موهای کاشته شده پس از گذشت چند ماه (طول این دوره مشخص نبوده و برای هر فرد متغییر است) رُشد کرده و قابل اصلاح و تراشیدن با تیغ و یا ماشین ریش تراش خواهد بود.

همچنین به این دلیل که روشی است که می تواند روند زندگی کسانی را که این کار را انجام می دهند تغییر دهد. 3. سرعت رشد مو در این روش بسیار بالا است به این معنا که در مدت زمان کوتاهی به حجم دلخواه مو خواهید رسید. نداشتن مهارت لازم در حین کار، خطر شکست کار را بالا می برد. چهار هفته پس از کاشت مو، در صورت تمایل، می توانید موهای خود را رنگ کنید. برای اطلاع از قیمت کاشت هر تار مو روی لینک کلیک کنید.

یک شستشوی آرام و ساده، لطمهای به فولیکولهای کاشته شده روی سر شما نخواهد زد. چگونه اگر تحت عمل جراحی قرار گرفته اند، در اینجا باید اشاره کنیم که فولیکول های مو هنوز خیس هستند و ته نشین نشده اند و جریان خون لازم را دریافت می کنند که تغذیه آنها را تامین می کند، پس از انجام فرآیند کاشت مو به یک دوره نقاهت و استراحت نیاز داریم. معمولا، پس از 10 روز میتوان بخیهها را کشید و دوران نقاهت و بهبودی 20 -30 روز طول میکشد.

همچنین این جای زخمها نیاز به پانسمان ندارند و میتوان فولیکول مو را در تعداد بالایی برداشت کرد. بعد از جراحی کشیدن پوست صورت امکان دارد دچار ریزش مو شوید و امکان دارد جای زخم این جراحی ریزش مو را بیشتر نشان دهد. برخی زنان که در قسمت های جلو، بالا و فرق سر دچار ریزش می شوند. افرادی که به هر دلیلی نمیتوانند کاشت موی تراکم بالا را پشت سر بگذارند، از سوی پزشک برای چنین کاری منع خواهند شد. هرچند این عمل برای بسیاری از افراد مناسب میباشد اما برخی از افراد با شرایط خاص نمیتوانند از این عمل بهره ببرند. در مورد طاسی شدید، پزشک به سراغ تکنیک تریکوفیتیک اسکارلت و در شرایط عادی، به سراغ هولدرهای اتوماتیک می رود.

برای مثال ممکن است بیماری یا شرایط خاصی داشته باشید یا استفاده از برخی روشها هزینه بیشتری برایتان داشته باشد. 3. ممکن است علت طاسی سر، ابتلا به بیماری یا شیمی درمانی باشد. پزشک فاقد تجربه لازم است. بدین وسیله از متقاضیان پیوند مو دعوت میشود که برای دریافت مشاوره از آقای دکتر رضا روحانی پزشک حاذق کلینیک پوست و مو رز به مرکز ما واقع در شهر تهران مراجعه نمایند. پس از کاشت مو فردی که پیوند مو را انجام داده است باید مراقبت های مورد نیاز مربوط به کاشت را به خوبی انجام دهد تا به فولیکول های موی کاشته شده آسیبی وارد نشود و باعث از بین رفتن فولیکول های مو نگردد. اگر مراقبت های بعد از پیوند طبیعی مو جدی گرفته نشود، ممکن است تمامی زحمات شما هدر رود.

دیدگاهتان را بنویسید