کاشت مو – بالاترین درصد موفقیت پیوند مو با رویش طبیعی 2022 – کلینیک هلیا

می توانید انتظار داشته باشید که نتایج قابل مشاهده کاشت مو را در عرض 12 ماه یا بیشتر مشاهده کنید و گاهی اوقات ممکن است بی تاب شوید یا نتیجه را زیر سوال ببرید. نکته مهم یافتن کلینیک کاشت مو و متخصص کاشت مو است که بتوانید پاسخ س questionsالات خود را بیابید و نتایج موفقیت آمیزی را ایجاد کند. حتماً در مورد افرادی که یک عمل نا موفقیت کاشت مو را انجام داده اند ، شنیده اید. ریزش موی ناشی از استرس معمولاً موقتی است ، به همین دلیل انجام کاشت مو به روش FUt یا SUT در مناطق طاسی که در معرض ریزش موی موقت قرار دارند می تواند منجر به شکل گیری ظاهری تکه تکه و عجیب در آینده شود.

مراحل کار روش FUT در مرکز کاشت مو هلیا به این ترتیب است که ابتدا موهای قسمت اهدا کننده را میتراشند تا فولیکولها به راحتی در دسترس قرار گیرند. اشتباهی که توسط جراحان بی تجربه معمولا سر می زند این است که با استفاده از تکنیک های نا مناسب و اشتباه، فولیکول های مو را از نواحی اهدا کننده بیش از حد نیاز برداشت می کنند. در سالهای اخیر استفاده از روش های سنتی برای افزایش زیبایی و جلوگیری از نواقص مختلفی که برای زیبایی به وجود می آید تا حد زیادی کاهش یافته است به همین دلیل مراجعه به کلینیک های زیبایی افزایش قابل توجهی پیدا کرده است. کاشت مو در مراکز غیر تخصصی و با استفاده از روش های جراحی قدیمی درصد ناموفق بودن این عمل را بسیار بالا خواهد برد و ممکن است علاوه بر تخریب کامل فولیکول های موهای پیوند زده شده باعث ایجاد جوشگاه های غیر عادی در نواحی برداشت مو، افزایش احتمال خطر عفونت، احتمال نکروز یا همان مرگ پوست در ناحیه پیوند موها و ایجاد نمای غیر طبیعی برای خط رویش موها گردد.

بهترین روش برای کاشت مو وجود ندارد، اما باید مناسبترین روش برای هر فرد انتخاب شود. کاشت مو یک عمل فوق تخصصی می باشد که تنها از عهده متخصصین کاشت مو که به تمام مراحل تخصصی این کار آشنایی دارند بر خواهد آمد و افرادی که قصد انجام این عمل زیبایی را دارند باید با آگاهی کامل و انتخاب مراکز کاشت موی معتبر اقدام به این کار نمایند. کاشت مو در طی چندین سال گذشته به یکی از بهترین و شاید بتوان گفت تنها راه موثر جهان برای رفع طاسی سر شناخته شده است و افراد مشهور بسیاری از این راه برای رفع ریزش مو و طاسی سر خود استفاده می کنند. سپس در رشته تخصصی پوست و مو در دانشگاه علوم پزشکی تهران شرکت کرده است و در سال ۷۷ موفق به کسب بورد تخصصی ناسیونال از دانشگاه علوم پزشکی تهران شد و فعالیت خود را در زمینه پوست و مو در شهرستان ساوه شروع کرد.

شناسایی واحدهای فولیکولی طبیعی پوست (گروه های یک ، دو یا سه فولیکولی) و توانایی پیوند موفق هزاران گروه فولیکولی در جلسات طولانی کاشت مو ، امکان ترمیم مو را برای اکثر مردان و زنانی که از ریزش موی ارثی رنج می برند فراهم می کند. طبیعی است که هیچ یک از متقاضیان کاشت مو دوست ندارند تا مورد آزمایشی یک جراح برای کسب تجربه ی او باشند و ریسک نا موفق شدن کاشت مو را قبول کنند. هدف ما رسیدن به بهترین نتایج کاشت مو با کمترین میزان آسیب، هزینه و استرس برای متقاضیان عزیز است.

شاید خیلی از افراد ندانند اما واکنشهایی که ما غالبا در مواجهه با عوامل استرسزا از خود بروز میدهیم، به ریزش مو مبدل میشوند. با پانچ لیزری فولیکولهای مو بهصورت گروهی یا دانهای از بانک مو که معمولا پشت سر فرد است جدا و سپس فریز میشوند و درنهایت به نواحی کممو و طاس انتقال مییابد. جدا از خطرات و مشکلاتی که ممکن است کاشت مو ناموفق برای بیمار ایجاد نماید از دست دادن بانک موی بیمار و از بین رفتن روحیه و امید بیمار به کاشت موی خود و اثرات روحی و روانی مهم ترین عوارض کاشت مو ناموفق در برخی از بیماران می باشد.

کاشت مو نوعی عمل زیبایی محسوب می گردد که فردی که مبادرت به انجام این کار می نماید انتظارات بالایی از کاشت مو در خود خواهد داشت اما این عمل مانند هر عمل زیبایی احتمال شکست و ناموفق بودن آن وجود دارد و وجود برخی شرایط موجب می گردد که این عمل لا شکست مواجه گردد و بیمار به نتیجه دلخواه خود دست پیدا نکند اما کاشت مو ناموفق چه عوارضی دارد. دکتری که کار کاشت مو را انجام می دهد، نه تنها باید به علم روز در زمینه ی کاشت مو آگاه باشد و از ابزار و تجهیزات مدرن برخوردار باشد، بلکه باید در اجرای تکنیک های متنوع کاشت مو نیز مهارت و تجربه ی لازم را داشته باشد.

3 روز پس از کاشت مو می بایست شست و شوی کف سر را آغاز کنید و به مدت 15 روز، روزانه یکمرتبه، با رعایت اصول زیر، برنامه ی شست و شو را ادامه دهید. فقط یک لحظه فکر کنید ، اگر همچنان با گذشت هر روز ریزش مو را تجربه می کنید و خیلی زود پیوند مو انجام می دهید ، پس از یک دوره خاص ممکن است ناحیه کاشته شده ظاهری شبیه به یک جزیره تنها داشته باشد.

این وضعیت به طور مکرر منجر به ظاهری می شود که به نظر می رسد مناطق وسیعی از دست رفته یا نازک شده موهای قسمت تحتانی پوست سر بیماران است. داشتن ناخن های زیبا و محکم برای خانم ها خیلی مهم است زیرا زیبایی دست ها افراد را چند برابر میکنند و به افراد شخصیت میبخشد و شخص احساس اعتماد بنفس بیشتری دارد .، اگر ناخن های زیبایی ندارید و یا به اصطلاح ناخن هایتان بروروی خوبی ندارد با ما تماس بگیرید. مسئله ای که ما در اینجا به آن اشاره خواهیم کرد در واقع یک “شکست” نیست. که این مورد ما و کارکنان و پزشکان ما در کلینیک پوست و مو آبنوس برای شما ارائه می دهیم در طول معاینه پزشکی می خواهید یک پزشک که بتوانید به آنها اعتماد کنید به عنوان مشاور همراه شما خواهد بود ،به جای اینکه در کنار افرادی باشید که حتی کوچکترین تلاشی برای تماس با شما ندارند.

در طول معاینه ، اگر احساس می کنید چیزی کم است ، در بررسی گزینه های دیگر دریغ نکنید. اگر مقدار کافی از فولیکول های مو برای استخراج از پشت سر خود ندارید ، پس از عمل ممکن است با کم پشتی شدید گردن خود روبرو شوید. چرا که یک جراح کم تجربه می تواند آسیب هایی نسبتا جدی به مو های شما چه در ناحیه ی اهدا کننده و چه در ناحیه ی کاشت برساند. لطفا توجه داشته باشید که به هیچ عنوان نباید از کمپرس یخ برای مناطق گیرنده و اهدا کننده خود استفاده کنید (منبع). همانطور که میدانید کاشت ابرو امروزه یکی از بهترین روش هایی است که افراد از آن برای برطرف کردن ریزش مو های خود استفاده می کنند اما تاکنون به این مسئله فکر کرده اید که کاشت ابرو میتواند حکم شرعی داشته باشد و اینکه حکم کاشت ابرو چیست؟

دقت بیشتری برای ایجاد حفره های مو در این روش وجود دارد. 1. کاشت مو جراحی می باشد که به فضای لازم جهت ایجاد حفره کاشت مو نیاز دارد و اگر این فضا به اندازه کافی وجود نداشته باشد باعث عدم موفقیت کاشت و از بین رفتن موهای خود بیمار خواهد شد. عامل دیگری که نقش اساسی در کاشت مو موفقیت آمیز / ناموفق دارد ، علت اصلی ریزش مو است. یک پوئن مثبت دیگری که میتوان راجع به کاشت مو زنان نان برد این است. ریزش مو در 85 درصد از مردان و 40 درصد از زنان دیده می شود. با افزایش سن درآقایان این فاصله به دلیل ریزش مو بیشتر میشه و از طرفی درخانمهایی که به صورت ژنتیکی طول پیشونیشون زیاده، در نتیجه زیبایی چشمها در کنار این پیشانی طویل چندان دیده نمیشه.

مطمئنا در برهه از زمان با این مسئله روبرو شده اید که موهایتان بسیار آسیب دیده و نافرم شده اند، این مشکل می تواند دلایل مختلفی داشته باشد که از جمله شایع ترین آن استفاده بیش از حد از وسایل حرارتی و یا رنگ کردن مداوم آن اشاره کرد. بهتر است بدانید افرادی که از روش های کاشت مو استفاده میکنند به هیچ وجه شاهد تراکم بیش از حد نخواهند بود و اصولا این کار امکان پذیر نیست چون کاشت مو با بالاترین تراکم عوارض مختلفی به وجود خواهد آورد و حتی باعث ریزش موهای کاشته شده از ریشه خواهد شد. 3. عدم شستشو روزانه و زیاد موها: شستشو بیش از حد موها می تواند باعث آسیب رساندن به آنها شده و رطوبت موها را از بین برده و موجب خشکی و پوسته پوسته شدن سر و در نتیجه ریزش مو می شود.

یک کلینیک کاشت مو که فقط به فکر شما باشد ، به سلامتی و نتیجه رضایت بخش کاشت مو اهمیت بدهد. تکنیک های جدید کاشت مو تکنیک هایی ظریف و حساس هستند که نیاز به دقت و مهارت بسیار بالا دارند. اولین و قدیمی ترین روشی که برای پیوند مو استفاده می شد، روش FUT بود که در این روش فرد را با استفاده از دارو های بیهوشی، بیهوش می کردند و سپس بخش هایی از پوست سر را که دارای بانک موی مناسبی بود، به همراه پوست از جای در می آوردند و سپس به بخش های خالی سر پیوند می زدند. زمانی که اثر بیحسی شروع شد، ریشه های مو بوسیله سوزن های بسیار باریکی برداشته می شوند و به مناطقی که تراکم کمتری دارند منتقل می شوند.

کاشت مو ممکن است یک روش شگفت انگیز باشد که زندگی مردم را دگرگون می کند ، اما به یاد داشته باشید که همه افراد کاندید مناسبی برای جراحی کاشت مو نیستند. میکرواسکالپ سر مانند تاتو نیست و تفاوت های اساسی با آن دارد، در این روش از تجهیزات تخصصی و بسیار ظریف تر استفاده می شود و به دلیل وارد کردن رنگدانه در لایه بالاتر پوست نتایج آن دائمی نیست و نیاز به ترمیم دارد. این ارزیابی دقیق ، شایستگی شما برای انجام کاشت مو و احتمال دستیابی به نتایج موفقیت آمیز را تعیین می کند.

دیدگاهتان را بنویسید