کوچک کردن لب ها با روش جراحی و غیرجراحی

مردان و زنانی که انگیزه قوی برای تغییر اندازه یا فرم لبهایشان دارند ممکن است کاندیدای خوبی برای فرم دهی لب با جراحی باشند. اگر دندانها بهطور کامل رشد نکرده باشند، جراحی افزایش طول تاج، که شامل برداشتن بافت لثه و یا استخوان برای نمایان شدن بیشتر دندانها و بازگرداندن لثهها به موقعیت صحیح خود است، می تواند گزینه مناسبی باشد. هیالورونیک اسید استفاده میکنیم و شکل جزئی استخوان است و انتخاب کنید. از طرفی افزایش سن و جذب فیلر در طی زمان باعث تغییرات می شود و اگر مجددا تزریق انجام ندهید به شکل اولیه برخواهید گشت .

از طرفی افزایش سن و جذب فیلر در طی زمان باعث تغییرات می شود و اگر مجدداً تزریق انجام ندهید به شکل اولیه برخواهید گشت. به همسرتان بگویید که دوست دارید عملیات لب گیری در تخت خواب به چه شکل انجام شود و نظر او را نیز بپرسید . هر کسی دوست دارد مورد تعریف و تمجید عشقش قرار بگیرد. سلول دوست بوده و عارضه و حساسیتی برای بدن ایجاد نمی نماید و جذب و تحلیل آن در بافت نیز تدریجی و آهسته می باشد . هزینه اعمال جراحی پلاستیک باید مد نظر باشد که بسته به تجربه جراح و محل انجام متفاوت خواهد بود و در مورد هزینه با جراح صحبت کنید .

اهداف درمان این ناهنجاری بهبود توانایی کودک در خوردن و صحبت کردن آواها به صورت است. شاید برایتان جای تعجب باشد اما این پروتز از جنس بافت انسانی می باشد و اشخاص اهدا کننده آن این بافت نرم و قابل انسجام را در اختیار متخصصان زیبایی قرار می دهند. برای افراد عادی بسیار سخت و شاید غیرممکن باشد که بدانند چه فیلری دارای تاییدیه های معتبر بوده و بی عارضه است، لذا باید به پزشک خود اعتماد کنند و پزشک معالج هم نهایت صداقت را داشته باشد و نوع فیلر معروفی را به مراجعه کننده معرفی کند و از بهترین ژل تزریقی برای صورت و بدن بیمار استفاده نماید.

شاید هم فکر میکنید چانهتان زیادی کوچک است یا اینکه اصلا چانه ندارید. آرایش دائمی به این معنی است که قبل از آن ملاقات غیر منتظره با رئیس خود ، یا همه ارائه های مهم تغییر شغل ، دیگر ابرو یا خط چشم لک نخواهید داشت. در میکروبلیدینگ ابرو خطوط نازکی مانند موها ترسیم شده و می توانند به صورت ریز در موهای طبیعی خود قرار بگیرند تا یک ابروی کاملاً طبیعی را بازیابی کنند ، یا می توان با استفاده از چندین ضربه «مو» یک ابرو کامل ایجاد کرد. 1- مختصری التهاب یا کبودی وجود داشته باشد.

هرچند که مختصری التهاب ، کبودی گذرا ایجاد می گردد . حتما هرگونه سوالی را از جراح پلاستیک خود بپرسید ، طبیعی است که شما مختصری مضطرب باشید زیرا یک ظاهر جدید پیدا خواهید کرد ولی در مورد بحث در این موارد با جراح خود خجالت نکشید . جراح پروتزها را به آرامی از طریق تونلها در موقعیت دلخواه قرار میدهد و مواد اضافی را از بین میبرد.

وقتی که یک جراح پلاستیک را برای تزریق فیلر انتخاب می کنید در نظر داشته باشید که تجربه وی و راحتی شما مهمتر از پولی است که پرداخت می کنید . یک متخصص را انتخاب کنید ، هرچند که تزریق فیلر ساده و سریع به نظر می رشد و شما به سرعت ظاهر جوانتری پیدا خواهید کرد ولیکن در صورتی که جهت تزریق یک جراح پلاستیک را انتخاب منید این کار توسط فردی انجام خواهد گرفت که نه تنها در زمینه تزریق مهارت دارد بلکه با آشنائی با آناتومی و جراحی به بهترین نحو ممکن این کار را خواهد کرد .

6. در صورتی که سابقه تبخال زدن دارید به پزشک خود اطلاع دهید تا داروی ضد تبخال به شما تجویز کند. بعد از آن محاسباتی انجام میگیرد و تناسب آن با صورت سنجیده میشود و در صورتی که تناسب برقرار باشد، جراحی از بیرون انجام میشود. در پی تزریق ژل استاندارد به علت دارا بودن خاصیت اسفنجی و جذب آب توسط ژل، منطقه تزریق شده باید جوانتر، شاداب تر و زیباتر به نظر آید. آرایش دائمی لب ها یا تاتو لب باعث می شود سایه های ملایم و رنگی طبیعی لب شما در لب ها به صورت یک خط یا رژگونه قرار گرفته و خط لب طبیعی شما را مشخص کند و با جایگزینی رنگ از دست رفته در روند پیری ، جوان تر به نظر برسد.

فیلر ،پر کننده یا حجم دهنده های پوستی به موادی گفته می شود که ساختار مشابه ژل دارند و برای جوان سازی پوست استفاده می شوند. درمان های آرایش دائم با استفاده از دستگاه دیجیتال انجام می شود که رنگدانه های درجه دارویی ضد آلرژی را در لایه بالایی پوست قرار می دهد. یک خال کوبی سنتی بسیار عمیق تر است و از رنگدانه های مختلف استفاده می کند – جوهر خال کوبی برای پوست حساس ویژگی های صورت مناسب نیست. رنگدانه های آرایش دائمی از مواد معدنی و آلی ساخته شده اند و به تدریج محو می شوند و بین 12 تا 18 ماه به طول می انجامد و پس از آن می توانید با یک درمان نگهدارنده به نام تقویت رنگ برای تازه سازی رنگ ، شکل و تعریف ، آرایش دائمی خود را جبران کنید.

ژل باید بتواند مناطقی که به علل مختلف چربی بافت خود را ازدست داده و گودی ایجاد نموده است را ترمیم و محو نماید به ویژه نزد بیماران ایدزی و مبتلا به HIV درمان شده که عضلات آنان تحلیل رفته و نشانه های آن بیشتر در ناحیه ی صورت و اندام هایی که باعث تکیدگی و لاغری مفرط شده باشد.

توجه داشته باشید لب هر فردی متمایز از لب دیگری است، بنابراین ممکن است یک متد خاص بتواند برای یک لب زیبایی خاصی ایجاد کند اما بری لب شخصی دیگر این نتیجه را ندهد. ژل باید بتواند فرورفتگی های نواحی دور صورت، چانه و منطقه گیجگاهی را پر کند. اگر شما تمایل دارید که ظاهر شما جوان تر گردد و خطوط چین و چروک ها از بین رود تزریق ژل جهت جوانسازی پوست می تواند برای شما مناسب باشد. مهمترین کاربرد تزریق ژل در پوست، پرکردن چین ها و چاله های عمیق در پوست است مثلاً خط خنده، خط غم یا خطوط عمیق در ناحیه اخم و گاهی چین های عمیق در اطراف چشم و همچنین تزریق ژل برای گونه گذاری خصوصاً خانم هایی که دچار لاغری صورت هستند و یا اینکه صورت نسبت به بدن لاغرتر است.

پروتز لب یک عمل زیبایی است، که عموما در مطب یا کلینیک انجام میشود. قیمت عمل زیبایی لب شکری بستگی به نوع ناهنجاری و دستمزد پزشک دارد، برای این که به طور دقیق از هزینه آن اطلاع پیدا کنید، بهتر است که به مطب پزشک مراجعه کنید و تمام سوال های خود از جمله هزینه عمل را بپرسید. یکی دیگر از عمل های جراحی است که دارای کاربردهای متعددی بوده و از این رو بسیاری به دنبال اطلاع از هزینه تزریق ژل، مراقبت های بعد از تزریق ژل و یا عوارض تزریق ژل هستند و از طرف دیگر می خواهند درباره حجم دهنده لب، چگونگی انجام این عمل و نحوه استفاده از فیلرها اطلاعاتی کسب کنند.

کلینیک با دارا بودن بهترین متخصص زیبایی در تهران و استفاده از ژل مناسب با قیمت خوب و ارزان اعتبار ویژه ای را کسب نماید. در این نوع از عمل جراحی، معمولاً نوک بینی و لب زاویهای 95 درجهای دارند و در ناحیه پل بینی قوسی ندارد. در این حالت، عمل تزریق هیچ نتیجهای در بر ندارد. برخلاف عمل برجستهسازی لب که بر افزایش حجم تأکید دارد، عمل لیفت لب بر بهبود ظاهر و شکل لب و مشخص شدن خطوط لب تمرکز دارد. اگر دخانیات استعمال میکنید، باید به پزشک اطلاع دهید؛ مصرف سیگار میتواند بر بیهوشی شما تاثیر بگذارد.

دیدگاهتان را بنویسید