عمل کوچک کردن سینه مردان یا ژنیکوماستی – مجموعه تخصصی پزشکی رخ آرا

در ۲۴ تا ۴۸ ساعت اول توصیه می شود علاوه بر پانسمان از پدهای بسیار جاذب بر روی نواحی درملن شده و زیر گن عمل ژنیکوماستی (از طریق وب سایت بعدی کلیک کنید) گن استفاده شود. ۲۴ ساعت بعد از عمل بیمار به محل کلینیک جهت دریافت ماساژهای بعد از عمل مراجعه مینماید. برای به حداقل رساندن تورم، برای چهار تا شش هفته اول یک گن فشرده سازی خواهید پوشید که به کنترل درد نیز کمک میکند. به مدت 4 تا 6 هفته از بلند کردن وسایل سنگین خودداری کنید البته این توسط جراح شما تعیین می شود. در اکثر موارد بزرگی بافت سینه در مدت زمان شش ماه تا دو سال بهبود می یابد و نیاز به درمان ندارد. معمولا تعداد بسیار کمی از بیماران را میتوان به تنهایی با استفاده از روش لیپوساکشن، کاملا درمان کرد.

به تناسب اندام اهمیت بسیاری دهند. رعایت دستورالعمل های لازم برای مراقبت های بعد از ابدومینوپلاستی اهمیت زیادی دارد. بهطورکلی جراح و بیمار نقش مهمی در بهبود محل جراحی و اسکارها دارد. انتخاب تکنیک جراحی ژنیکوماستی تا حد زیادی به کیفیت و خاصیت کششی پوست فرد و همینطور بافت سینه بستگی دارد. این گنها در مدتزمان بهبودی بعد از عمل، به محافظت و نگهداشتن عضلات شکمتان کمک میکنند. شلی پوست، معمولا بعد از لیپولیز پوست جمع می شود ولی اگر پوست بیمار خیلی شل باشد ممکن است به طور کامل جمع نشده و نیاز به جراحی داشته باشد. به بزرگ شدن و ورم بافت سینه در آقایان ژینکوماستی میگویند.

برای بهبودی سریع و کوتاه شدن دوره نقاهت می بایست آن ها را به طور دقیق و طبق دستورات پزشک مصرف نمایید. در صورت مشاهده هرگونه قرمزی، درد یا تورم به پزشک خود بگویید. مصرف داروهای تجویز شده توسط پزشک در زمان مقرر. مصرف داروهایی که موجب رقیق شدن خون می شود مانند آسپرین را از یک هفته قبل از عمل کنار بگذارید. مصرف داروهای تجویز شده ( به صورت مرتب و سر وقت ) از مهم ترین مواردی است که به کنترل درد ناشی از عمل و بهتر سپری نمودن دوران نقاهت کمک می کند. جنس پارچه : نوع پارچه ای که برای ساخت لباس های پس از جراحی پلاستیک استفاده می شود باید راحتی و پشتیبانی مناسبی را فراهم کند.

در صورتی که وزن شما ثابت باقی بماند، نتایج جراحی ژنیکوماستی دائمی و همیشگی هستند. داشتن یک اندام زیبا و ایده آل برای هر فردی یک خواسته همیشگی میباشد. آیا استفاده از گن بعد از لیپوماتیک یک امر ضروری است؟ آیا بعد از لیپوماتیک چربی ها دوباره باز می گردد؟ آیا لیپوساکشن به تنهایی در درمان ژنیکوماستی موثر است؟ حرکت بازو : استفاده از بازوهای خود را به فعالیت های روزمره ، از قبیل مسواک زدن ، غذا خوردن و شامپو کردن موهایتان محدود کنید. تا دو هفته قبل از جراحی از گرفتن حمام آفتاب خودداری کنید. با آغاز روز بعد از جراحی بیمار می تواند گن را فقط روزانه برای رفتن به حمام بیرون آورده، گن را شسته و پس از خشک شدن مجددأ بپوشد و پوشیدن مداوم گن را باید تا ۲۴ ساعت بعد از اینکه درناژ مایعات کاملأ متوقف شد، ادامه دهد.

پس از 48 ساعت اول یک یا دو بار در روز حمام کردن توصیه می شود. هنگامی که به مدت 24 ساعت از محل برش تخلیه نشود، دیگر نیازی به پانسمان کردن و استفاده از پد نیست. برای درمان این عارضه نیاز به انجام عملهای لاغری مثل بای پس معده، اسلیو معده، بالن معده و تغییر سبک زندگی دارید. اندازه گن خیلی مهم است؛ اگر خیلی گشاد باشد، مؤثر نخواهد بود و اگر خیلی تنگ باشد باعث تشکیل سروما و ناهنجاری در ناحیهی تحت درمان میشود. رایج ترین مشکلی که مردان اغلب متوجه آن میشوند، فرورفتگی عمیق در ناحیهی آرئول است که هنگام بالابردن دستها به روی سر دیده میشود.

0 دیدگاه دربارهٔ «عمل کوچک کردن سینه مردان یا ژنیکوماستی – مجموعه تخصصی پزشکی رخ آرا;

دیدگاهتان را بنویسید